Svátek má: Ctirad

Politika

Velikost textu:

Tato děvčata středního věku na ČT24 dokázala, že lze překonat i trhovkyně

Tato děvčata středního věku na ČT24 dokázala, že lze překonat i trhovkyně

O Leošovi Janáčkovi se říkalo, že do notového sešitu si na brněnském tržišti zaznamenával jekot trhovkyň. Zdálo se mu to inspirativní. V současné době by ani na tržiště nemusel chodit. Stačilo by mu si pustit televizní pořad Události, komentáře, zejména nedávné vystoupení dvou děvčat středního věku by se mu líbilo.

Oběma děvčatům středního věku se v jednu chvíli povedlo mluvit najednou
30. května 2020 - 05:20

Z toho, co se přihodilo jedné hejtmance Jaroslavě a jedné redaktorce Světlaně ve středu 27. května 2020 ve zmiňovaném pořadu Události, komentáře, by Janáček, kdyby žil, byl by u vytržení.

Měl to být sice rozhovor, ale lze za rozhovor považovat ještě výjev, kdy v jednu chvíli a docela dost dlouho obě ženy hovořily současně? 

Pokud jste zmiňované vystoupení neviděli, tak si jej přehrajte, ať víte,  za co každý měsíc posíláte 135 korun  do podniku, který vám v poslední době dost často předvádí ty nejhorší ukázky vedení rozhovorů. 

Prvnizpravy.cz napsaly ...


Zbývá jen pomyslet, jak by asi Janáček do not zapsaný ruch z televize následně ztvárnil do hudebního díla   a jak by jej pojmenoval.

Možná by hudební skladatel, který se představoval: „Já jsem Janaček, s dlouhým a,"  o své nové skladbě říkal: „Je to Slepičarna s dlouhým a uprostřed." 
Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu?
Více na facebookovém profilu webu Prvnizpravy.cz   zde ...

(ps, Prvnizpravy.cz, Události, komentáře, foto: z obrazovky ČT24)