Svátek má: Zlata

Zprávy

Velikost textu:

Thomas De Maizière: V Německu se bude slavit muslimský svátek

Thomas De Maizière: V Německu se bude slavit muslimský svátek

Bude konec ramadánu v Německu brzy legálním svátkem? Spolkový ministr vnitra je připraven o tom jednat.

Thomas de Maizière, německý ministr vnitra
12. října 2017 - 03:20

Během návštěvy v Dolním Sasku De Maizière, německý ministr vnitra, se rozhovořil o svých oblíbených tématech o kultuře a chápání náboženství. Nakonec všechny uzemnil „bombou“:

"Jsem připraven diskutovat o tom, že zavedeme muslimský svátek. Možná by to chtělo ještě trochu času, " řekl krátce 63letý ministr.

Jak je obvyklé mezi islámisty, míchal dohromady jablka a hrušky. Pro ospravedlnění svého nápadu se ministr odvolával na den Všech svatých, který je oslavován jen na základě zákona, v zemi kde žije mnoho katolíků.

"Když zde žije mnoho muslimů; proč nemůžeme mluvit o muslimském svátku?", pokračuje De Maizière.

Německo tak dostane šaría zdarma! A co 1. prosinec, narozeniny proroka? Nebo začátek obětního měsíce v srpnu? Muslimské obchody jsou v těchto dnech zavřené, ale co ti  mnozí jiní, kteří jsou zaměstnáni u nás, jsou to „ateisté“?


„Obecně platí, že svátky Němců byly ovlivněny křesťanstvím a tak by to mělo zůstat,“ reagoval De Maizière.
 
„Nevím, jestli můžete vysvětlit svým dětem, co je vlastně Den pokání, že to vlastně má jen náboženský obsah. Nebo letnice, víte co se děje s Duchem svatým?, " připomněl ministr.

Je to zcela jasně celé posvěcené od kancléřky. Chce odstranit strach občana z roku 2015 před islámskou masovou imigrací.


Takže ve jménu neoliberalismu a babylonské kultovní rovnosti se po celá desetiletí daří znalosti svých vlastních lidí omezovat, a proto už nejsou tak zběhlí v Bibli jako jejich babičky. Na rozdíl od migrantů a jejich znalosti Koránu.

"Naštěstí" miliony muslimů vyplňují tyto mezery (a bezdětnost našich domorodců) a Islám patří do Německa, tak to slyšíme roky...

(rp,prvnizpravy.cz,compact,foto:arch.)