Svátek má: Zlata

Sport

Velikost textu:

Kam ve čtvrtek 8.července 2021 za sportem? Na fotbal, veslování

Kam ve čtvrtek 8.července 2021 za sportem? Na fotbal, veslování

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Léto vhodné ke koupání
8. července 2021 - 12:21

Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole  nebo se jen sami rozejděte na procházku.

Fandíme vám...

      ve čtvrtek   8. července 2021



      Fotbal                                                                                                                




Volný den 


      Fotbal                                                                                                                



Přípravná utkání

11:00  FK Mladá Boleslav - FK Ústí nad Labem
17:00  FC Viktoria Plzeň - ACS Sepsi OSK

První předkolo Evropské konferenční ligy ... úvodní zápasy

16:00  Liepaja - Struga
16:00  Sileks - Petrocub Hincesti
16:00  Noah - KuPS Kuopio
17:30  Inter Turku - Puskás Akadémia
18:00  Honka Espoo - NSÍ Runavík
18:00  Sant Julia - Gzira
18:00  RFS - KÍ Klaksvík
18:00  Suduva - Valmiera
18:45  Dundalk - Newtown
18:45  Žilina - Dila Gori
19:00  Racing-Union - Breidablik
19:00  Milsami Orhei - FK Sarajevo
19:30  Levadia Tallinn - St Joseph’s
19:45  Glentoran - The New Saints
20:00  Europa - Kauno Žalgiris
20:00  Fehérvár - Ararat Jerevan
20:00  Bala Town - Larne
20:00  Paide Linnameeskond - Vratislav
20:00  Hafnarfjördur - Sligo Rovers
20:00  Partizani - Sfintul Gheorghe
20:00  Škupi - Llapi
20:00  Domžale - Swift Hesper
20:00  Birkirkara - La Fiorita
20:00  Drita - Dečič
20:30  Sutjeska - Gagra
20:30  Velež - Coleraine
20:45  Maribor - Urartu
20:45  Tre Penne - Dinamo Batumi
21:00  Široki Brijeg - Vllaznia
21:45  Stjarnan - Bohemians

Copa América - mistrovství Jižní Ameriky

Tenis

Londýn (Velká Británie) - grandslamový turnaj Wimbledon

Dvouhra žen ... semifinále

16:30  Karolína Plíšková - Aryna Sabalenková
14:30  Ashleigh Bartyová - Angelique Kerberová

Smíšená čtyřhra ... čtvrtfinále

15:30   K. Peschkeová, K. Krawietz - G. Dabrowská, M. Pavič

Challenger Braunschweig  ... čtvrtfinále

15:00  Vít Kopřiva - Zizou Bergs

Challenger Salcburk ... osmifinále

12:30  Jiří Lehečka - Alexandre Müller

WTA Hamburk ... osmifinále

11:00  Kristýna Plíšková - Tamara Zidanšeková

Bastad (Švédsko) - Turnaj žen

Hamburk (Německo) - Turnaj žen

Atletika

Tallinn (Estonsko) - Mistrovství Evropy do 23 let

Volejbal

Gstaad (Švýcarsko) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie kategorie 4*

      Cyklistika                                                                                                  




Etapový závod Tour de France  2021 ...  12. etapa

13:40   St. Paul - Nimes (159,5 km)

Baseball

Extraliga ... nadstavbová skupina o titul

19:00 Arrows Ostrava - Draci Brno

Kanoistika

Lublaň (Slovinsko) - Mistrovství světa juniorů a závodníků do 23 let ve vodním slalomu

Orientační běh 

Heřmánky - Mistrovství světa v orientačním běhu

16:00 štafety

Moderní pětiboj

Nižnij Novgorod (Rusko) - Mistrovství Evropy v moderním pětiboji

muži kvalifikace

Veslování

Račice - Mistrovství světa závodníků do 23 let

(ps, Prvnizpravy.cz &  SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)