Svátek má: Klement

Sport

Velikost textu:

Kam ve čtvrtek 29. srpna 2019 za sportem? Na hokej na 16ti stadionech

Kam ve čtvrtek 29. srpna 2019 za sportem? Na hokej na 16ti stadionech

Sportovní program bývá ve čtvrtek většinou nenaplněný tolika lákadly jako o víkendu, nicméně nezapomínejte však, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Hokejová liga mistrů zahajuje s českou účastí
29. srpna 2019 - 10:04

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na  kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       ve čtvrtek 29. srpna 2019



   Fotbal  


Evropská liga (předkola)
18:00  FK Karabach - Linfield FC
18:45  Riga FC - FC Kodaň
19:00  FK Zorja Luhansk - Espanyol Barcelona
19:00  PAOK Soluň - ŠK Slovan Bratislava
19:00  Apollon Limassol FC - PSV Eindhoven
19:00  AIK Stockholm - Celtic FC
19:00  BATE Borisov - FC Astana
19:00  Molde FK - FK Partizan Bělehrad
19:00  Bnei Yehuda Tel Aviv FC - Malmö FF
19:15  FK Spartak Moskva - SC Braga
19:30  Royal Antverpy FC - AZ Alkmaar
19:30  Trabzonspor AŞ - AEK Atény FC
19:30  Hapoel Be'er Sheva FC - Feyenoord Rotterdam
20:00  F91 Dudelange - FC Ararat-Armenia
20:00  HNK Rijeka - KAA Gent
20:00  Ferencvárosi TC - FK Suduva Marijampole
20:15  NK Maribor - PFC Ludogorec Razgrad
20:30  Eintracht Frankfurt - RC Štrasburk
20:45  Rangers FC  -  Legia Varšava
20:45  Wolverhampton Wanderers - Turín FC
21:00  Vitória SC Guimaraes - FCSB

Lední hokej    

Přípravné utkání

17:00   HC Olomouc - PSG Berani Zlín
12:00   SHK iClinic Hodonín - HK Gladiators Trnava
17:00   HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav
17:30   HC Slavia Praha -  Piráti Chomutov
18:00   HC Kometa Brno - HC Slovan Bratislava
18:00   HC Stadion Litoměřice - EHC Lausitzer Füchse
18:00   HC Dukla Jihlava - SK Horácká Slavia Třebíč
18:00   HC ZUBR Přerov - HC RT TORAX Poruba 2011
18:00   HC Benátky nad Jizerou -  Diables Rouges de Briançon
18:00   SKLH Žďár nad Sázavou - BK Havlíčkův Brod
18:00   SHC Klatovy - Hockey Club Tábor
18:00   HK Opava - HC Tatra Kopřivnice
18:00   HC Stadion Vrchlabí - Draci Šumperk
18:00   Orli Znojmo - MAC Budapešť
18:30   HC RODOS Dvůr Králové n. Labem - HC Chrudim

Hokejová Liga mistrů


Skupina B
17:00 HC Škoda Plzeň - HPK Hämeenlinna

Skupina C
20:30  Belfasts Giants - Bílí Tygři Liberec

Skupina G
18:00  Färjestads BK -  HC 05 iClinic Banská Bystrica

Volejbal

Mistrovství Evropy žen

Skupina A (Turecko):
16:00 Bulharsko - Finsko
18:30 Turecko - Srbsko

Skupina B (Polsko):
18:00 Portugalsko - Ukrajina
20:30 Polsko - Itálie

Skupina C (Maďarsko):
15:30 Rumunsko - Ázerbájdžán
18:00 Maďarsko - Nizozemsko

Skupina D (Slovensko):
17:30 Švýcarsko - Bělorusko
20:00 Slovensko - Rusko

Tunisko - Mistrovství světa hráčů do 19 let

Semifinále

Cyklistika

Mont-Saint-Anne (Kanada) - Mistrovství světa horských kol
19:00 cross country - juniorky
21:00 cross country - junioři

ŠPANĚLSKO - Etapový závod Vuelta
6. etapa (Mora de Rubielos - Ares del Maestrat, 196,6 km)

Madrid (Španělsko) - Mistrovství Evropy žen


Judo

TOKIO (Japonsko) - Mistrovství světa


Střelba

RIO DE JANEIRO (Brazilie) - SP ve sportovní střelbě

Veslování

OTTENSHEIM (Rakousko) - Mistrovství světa
9:30 opravy, čtvrtfinále a semifinále


Triatlon

Lausanne (Švýcarsko) - Finálové závody mistrovství světa

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)