Svátek má: Michaela

Sport

Velikost textu:

Kam ve čtvrtek 16. září 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, baseball

Kam ve čtvrtek 16. září 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, baseball

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Hned tři české fotbalové kluby se zapojí do evropských soutěží
16. září 2021 - 12:50
Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole  nebo se jen sami rozejděte na procházku.

     Fandíme vám...

    ve čtvrtek   16. září  2021 



      Fotbal                                                                                    



Evropská liga 2021/2022 ... skupina A

21:00  Bröndby Kodaň - AC Sparta Praha
21:00  Rangers FC - Olympique Lyon

Evropská liga ... skupina B

21:00  PSV Eindhoven - Real Sociedad San Sebastian
21:00  AS Monaco FC - SK Sturm Graz

Evropská liga ... skupina C

21:00  Leicester City - SSC Neapol

Evropská liga ... skupina D

21:00  Eintracht Frankfurt - Fenerbahce Istanbul
21:00  Olympiakos FC -  Royal Antverpy FC

Evropská liga ... skupina E

18:45  FK Lokomotiv Moskva - Olympique Marseille
18:45  Galatasaray Istanbul -  S. S. Lazio

Evropská liga ... skupina F

18:45  FC Midtjylland - PFC Ludogorec Razgrad
18:45  FK Crvena Zvezda Bělehrad - SC Braga

Evropská liga ... skupina G

18:45  Bayer Leverkusen - Ferencvárosi TC
18:45  Real Betis -  Celtic FC

Evropská liga ... skupina H

18:45  GNK Dinamo Záhřeb - West Ham United
18:45  SK Rapid Vídeň  -  KRC Genk

Konferenční liga 2021/2022 ... skupina E

18:45  SK Slavia Praha - Union Berlín

Konferenční liga 2021/2022 ... skupina D

21:00  FK Jablonec - CFR Kluž 1907

Evropská konferenční liga ... skupina A

21:00  SJK Helsinki - ASK Linz

Evropská konferenční liga ... skupina B

18:45  FC Flora Tallinn - KAA Gent
21:00  Anorthosis Famagusta FC - FK Partizan Bělehrad

Evropská konferenční liga ... skupina C

21:00  FK Bodo/Glimt - FK Zorja Luhansk
21:00  AS Řím - CSKA Sofia

Evropská konferenční liga ... skupina D

21:00  Randers FC - AZ Alkmaar

Evropská konferenční liga ... skupina F

18:45  ŠK Slovan Bratislava - FC Kodaň

18:45  Lincoln Red Imps FC - PAOK Soluň

Evropská konferenční liga ... skupina G

18:45 Stade Rennes FC - Tottenham Hotspur
18:45 NŠ Mura - SBV Vitesse Arnhem

Evropská konferenční liga ... skupina H

16:30  FC Kajrat Almaty - AC Omonia Nikósie
18:45  FK Karabach - FC Basilej

Lední hokej

Tipsport extraliga 2021/22 ...  základní část - 4. kolo

17:30  Plzeň - Mladá  Boleslav
18:00  Kometa Brno -  Pardubice

Přípravné zápasy

17:00  Hockey Club Tábor - SHK Hodonín

Tenis

Lucemburk (Lucembursko) - Turnaj žen ... dvouhra - 2. kolo

Marie Bouzková - Greetje Minnenová

Portorož (Slovinsko) - Turnaj žen ... dvouhra - 2. kolo

15:00 Tereza Martincová - Sorana Cirsteaová

Challenger Rennes ... osmifinále

Mats Moraing - Tomáš Macháč

Challenger Štětín ... osmifinále

15:00  Jay Clarke - Zdeněk Kolář

Lyžování

Val di Fiemme (Itálie) - Mistrovství světa v běhu na kolečkových lyžích

Basketbal

Sofia (Bulharsko) - Kvalifikace Ligy mistrů

Semifinále turnaje č. 4

17:30  BK Opava - BC Prometej Kamjanske
20:30  Le Mans Sarthe - Parma Perm

Volejbal

Roi Et (Thajsko) - Mistrovství světa do 19 let v plážovém volejbalu

Baseball

Itálie - Mistrovství Evropy ... čtvrtfinále

20:30 Česko -  Izrael

Kanoistika

Kodaň (Dánsko) - Mistrovství světa v rychlostní kanoistice

Futsal

Litva - Mistrovství světa ... skupina C

17:00  Šalamounovy ostrovy - Portugalsko
19:00  Thajsko - Maroko

Litva - Mistrovství světa ... skupina D

17:00  Brazílie - Česko
19:00  Panama - Vietnam

Dostihy

Mexiko - Global Champions League, závod seriálu parkurové soutěže družstev

Sportovni lezení

Moskva (Rusko) - Mistrovství světa v sportovním lezení

11:15 rychlost muži a ženy - kvalifikace
19:00 rychlost muži a ženy - finále 

Stolní tenis

Liga mistrů ... 1. fáze

Skupina C (Jekatěrinburg)

10:00 TTC Ostrava 2016 - Dekorglass Dzialdowo (Polsko)

Skupina D (Varaždin)

17:30 El Niňo Praha - STK Starr Croatia Varaždin (Chorvatsko)

(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)