Svátek má: Barbora

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 6.listopadu 2021 za sportem? Na fotbal, tenis, ragby

Kam v sobotu 6.listopadu 2021 za sportem? Na fotbal, tenis, ragby

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

V Praze se hraje mezistátní utkání v ragby: Česko - Maďarsko na hřišti Tatry Smíchov pod Strahovem
6. listopadu 2021 - 08:40

Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.

      v sobotu 6. listopadu 2021



      Fotbal                                                                                        



FORTUNA:LIGA 2021/2022 ... 14. kolo

15:00  FC Hradec Králové - FC Baník Ostrava
15:00  SK Dynamo Č. Budějovice - FK Mladá Boleslav
15:00  FC Slovan Liberec - Bohemians Praha 1905
18:00  FC Viktoria Plzeň - SK Sigma Olomouc

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ...  14. kolo

10:15  MFK Chrudim - FK Ústí nad Labem
10:15  FK Fotbal Třinec - FC Sellier & Bellot Vlašim
11:00  FK Dukla Praha - FC Zbrojovka Brno
14:00  1. SK Prostějov - FK Viktoria Žižkov
14:00  SK Líšeň 2019  - 1.FK Příbram
14:00  SFC Opava - AC Sparta Praha B

Slovenská Fortuna liga ...  14. kolo

15:00  FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa - MŠK Žilina
15:00  DAC 1904 Dunajská Streda - SKF ORION TIP Sereď
15:00  FK Senica - FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble

Liga žen ...  11. kolo

10:30  Liberec - Sparta Praha
13:30  Viktoria Plzeň - Slavia Praha

Lední hokej

Chance Liga ... 19. kolo

15:00  HC Slavia Praha - HC Frýdek-Místek
17:00  VHK ROBE Vsetín - HC Dukla Jihlava
17:00  HC RT TORAX Poruba 2011 - SK Trhači Kadaň
17:00  HC ZUBR Přerov - DRACI PARS ŠUMPERK
17:00  HC Stadion Vrchlabí - SC Kolín
17:00  HC Stadion Litoměřice - HC Benátky nad Jizerou
17:00  HC Baník Sokolov - HC Slovan Ústí nad Labem
17:30  SK Horácká Slavia Třebíč - AZ Heimstaden Havířov

Tenis

Praha - finále Poháru Billie Jean Kingové

16:00 Finále

Basketbal

Kooperativa národní liga ...  12. kolo

17:00  Nymburk - Kolín
17:30  Ostrava - Děčín
17:30  USK Praha - Brno
18:00  Jindřichův Hradec - Olomoucko
18:00  Opava - Pardubice

Volejbal

Extraliga mužů ...  7. kolo


17:00  Zlín - Karlovarsko
17:00  Ostrava - Odolena Voda
18:00  Lvi Praha - Příbram
19:30  Beskydy - Liberec

Extraliga žen  ...  11. kolo

17:00 Olomouc - Přerov
17:00 Šelmy Brno - Liberec
17:00 Prostějov - Ostrava
17:00 Frýdek-Místek - Šternberk

Házená

MOL liga žen ... 10. kolo

14:00  Handball PSG Zlín - DHC Plzeň
17:00  HK Hodonín - HC Tatran Stupava
17:30  Iuventa Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa
17:30  DHK Baník Most - DHC Sokol Poruba
18:00  MŠK Dunajská Streda - DHK Zora Olomouc

Mezinárodní zápasy - muži

16:00  Švédsko - Polsko

Florbal

Livesport Superliga ...  13. kolo

16:00  FBC 4CLEAN Česká Lípa - Sokoli Pardubice
18:00  Předvýběr.CZ Florbal MB - Tatran Střešovice

Extraliga žen ... 11. kolo

13:30  FBS Olomouc - FAT PIPE Florbal Chodov
15:00  FbŠ Bohemians - MITEL Florbalová akademie MB
19:00  FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - Bulldogs Brno
20:00  1. SC TEMPISH Vítkovice - Panthers Praha

Motorismus

Portimao (Portugalsko) - Kvalifikace na Velkou cenu Algarve, závod MS silničních motocyklů

13:35

Cyklistika

Col du Vam (Nizozemsko) - Mistrovství Evropy v cyklokrosu

11:00 juniorky
13:15 muži do 23 let
15:00 ženy

Box

Bělehrad (Srbsko) - Finálové zápasy mistrovství světa

Krasobruslení

Turín (Itálie) - Velká cena Itálie, závod seriálu Grand Prix

Hokejbal

Extraliga  ...  10. kolo

11:00  HBC Hradec Králové 1988 - TJ Kovo Praha
11:00  HBC Kladno - Elba DDM Ústí nad Labem
14:00  SK Hokejbal Letohrad - TJ Snack Dobřany  
15:30  HbK Karviná - HBC Plzeň
16:00  HBC Pardubice - HBC Hostivař
16:00  HC Kert Park Praha - HBC Most

Dostihy

Pražský zimní favorit

rovinový dostih (1800 m, dvouletí koně)

Judo

Baku (Ázerbajdžan) - Turnaj kategorie Grand Slam


Ragby

PRAHA -  Mistrovství Evropy ženy ...  utkání skupiny Trophy

10:30  Česko - Finsko  na hřišti Tatry Smíchov pod Strahovem

PRAHA -  Mistrovství Evropy muži ...  utkání 3. divize

13:00  Česko - Maďarsko  na hřišti Tatry Smíchov pod Strahovem

Ragbisté Česka se po 777 dnech opět utkají s Maďarskem ve stejné soutěži ME Conferenci 1

Střelba

Varšava (Polsko) - Prezidentský pohár ve sportovní střelbě z kulových a pistolových zbraní

Plavání

Kazaň (Rusko) - Mistrovství Evropy v krátkém bazénu

8:00 rozplavby (50 m prsa muži, 200 m volný způsob ženy, 200 m znak muži, 100 m polohový závod muži, 800 m volný způsob muži)

16:30 semifinále a finále (100 m znak ženy, 200 m volný způsob muži, 100 m motýlek ženy, 200 m prsa muži, 200 m polohový závod ženy, 50 m motýlek muži, smíšená štafeta 4x50 m volný způsob)

Stolní tenis

Liga mistryň  ...  2. fáze, skupina B

20:00  Mety - SKST Hodonín

Triatlon

Abú Zabí (SAE) - Závody mistrovství světa

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)