Svátek má: Luboš

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 6. dubna 2019 za sportem? Na fotbal či na atletiku

Kam v sobotu 6. dubna 2019 za sportem? Na fotbal či na atletiku

Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Půlmaraton poběží i nadšenci a nadšenkyně, které se našly na soupisce
6. dubna 2019 - 09:07

Někdy je to dokonce lepší. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na bruslích či se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...



      v  sobotu  6. dubna 2019



   Fotbal   


  FORTUNA:LIGA     ... sedmadvacáté kolo

19:00  Dukla Praha - SK Slavia Praha

FORTUNA:NÁRODNI LIGA    ... jednadvacácté  kolo

10:15  FK Fotbal Třinec - MFK Vítkovice
10:15  MFK Chrudim - FC MAS Táborsko
16:30  1. SK Prostějov - 1. SC Znojmo FK


Lední hokej

Mistrovství světa žen  ... skupina B

11:30  Švédsko - Česko

Atletika

PODĚBRADY - MČR v chůzi na 20 km

PRAHA - Pražský půlmaraton

10.00


Basketbal

  Kooperativa basketbalová liga mužů     ...  skupina A2, 11. kolo nadstavby

18:00  USK Praha  -  Hradec Králové
18:00  Kolín - Ostrava

  Kooperativa basketbalová liga mužů     ...  skupina A1, 13 kolo nadstavby

18:00  Pardubice - Ústí nad Labem
18:00  Nymburk - Děčín
18:00  Olomoucko - Brno
18:00  Svitavy - Opava

Ženská basketbalová liga žen    ... Semifinále play off, 5. zápas

KP Brno  -  Žabiny Brno

Volejbal

Baráž o extraligu mužů ... 1. zápas
17:00  Benátky nad Jizerou - Brno

Extraliga žen ... Semifinále play off, 2. zápas
17:00  Prostějov  -  Liberec

Extraliga žen ...  o 7. místo - 1. zápas
17:00  KP Brno - Ostrava

Extraliga žen ...   baráž - 1. zápas
17:00  Šternberk  - Dobřichovice

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ... o 9. - 12. místo
18:00  SKKP Handball Brno - HC ROBE Zubří

MOL liga žen ...  21. kolo
14:00  DHC Plzeň - Bánovský HK Gabor Bánovce n./B.

Baseball

Extraliga
13:00  Skokani Olomouc - Kotlářka Praha
14:00  Tempo Praha - Draci Brno
14:00  Nuclears Třebíč - Olympia Blansko
14:00  Technika Brno- Hroši Brno
16:00  Skokani Olomouc - Kotlářka Praha
19:00  Arrows Ostrava - Eagles Praha

Hokejbal

Play-off CROSSDOCK extraligy (CZ) ...  Čtvrtfinále
16:00  HBC Plzeň - HBC Hradec Králové 1988
16:00  HBC ALPIQ Kladno - Elba DDM Ústí nad Labem
16:00  SK Hokejbal Letohrad - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
17:00  HC Kert Park Praha - TJ Kovo

Ragby

Prvni liga  ...   2.kolo
Dragon Brno - Říčany  od 11 hodin
Zlín - Praga  od 14 hodin
Slavia - Sparta  od 15 hodin v Edenu

Pohár nadějí

Dragon Brno - Říčany  od 13 hodin
Zlín - Praga  od 16 hodin
Slavia - Sparta  od 17 hodin v Edenu

(ps, Prvnizpravy.cz &  SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)