Svátek má: Zlata

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 4. září 2021 za sportem? Na házenou, ragby, volejbal a tak

Kam v sobotu 4. září 2021 za sportem? Na házenou, ragby, volejbal a tak

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Mistrovství republiky v olympijských sedmičkách žen na Markétě od 11 hodin
4. září 2021 - 10:58

Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole  nebo se jen sami rozejděte na procházku.


     Fandíme vám...

    v sobotu  4. září  2021 



      Fotbal                                                                                    



Kvalifikace MS (Evropa)

Skupina A

18:00 Srbsko - Lucembursko
18:00 Irsko - Ázerbájdžán

Skupina D

15:00 Finsko - Kazachstán
20:45 Ukrajina - Francie

Skupina F

20:45 Skotsko - Moldavsko
20:45 Izrael - Rakousko
20:45 Faerské ostrovy - Dánsko

Skupina G

18:00 Lotyšsko - Norsko
20:45 Nizozemsko - Černá Hora
20:45 Gibraltar - Turecko

Skupina H

18:00 Slovinsko - Malta
18:00 Kypr - Rusko
20:45 Slovensko - Chorvatsko

Mezinárodní přípravné zápasy

18:45 Katar - Portugalsko
20:45 Bosna a Hercegovina - Kuvajt

Lední hokej

Přípravné zápasy

17:00 HC RODOS Dvůr Králové n. Labem - HC Stadion Vrchlabí
17:30 HC Junior Mělník - HC Řisuty

Hokejová Liga mistrů

Skupina B

14:05 Frölunda HC - ZSC Lions
18:00 IFK Helsinky - BK Mladá Boleslav

Skupina C

20:00 Adler Mannheim - Lukko Rauma

20:05 HC Lausanne - Cardiff Devils

Skupina D

17:00 EV Zug - SonderjyskE Ishockey
20:00 EHC Red Bull Mnichov - Rögle BK

Skupina F

15:00 HC Oceláři Třinec - Leksands IF
17:30 HC Slovan Bratislava - Fribourg-Gottéron

Tenis

New York (USA) - Grandslamový turnaj žen US Open ...  3. kolo

18:00 Petra Kvitová - Maria Sakkariová
21:00 Karolína Plíšková - Ajla Tomljanovicová

New York (USA) - Grandslamový turnaj mužů US Open

Lyžování

Villach (Rakousko) - Závod letní Grand Prix v severské kombinaci

Volejbal

Mistrovství Evropy žen ... finále

20:00 Srbsko - Itálie

Mistrovství Evropy žen ... utkání o bronz

17:00 Turecko - Nizozemsko

Krakov (Polsko) - Mistrovství Evropy mužů

Skupina A

17:30 Belgie - Řecko
20:30 Srbsko - Polsko

Ostrava - Mistrovství Evropy mužů

Skupina B

16:00 Černá Hora - Slovinsko
16:30 Nizozemsko - Rusko
19:00 Bělorusko - Česko

Tampere (Finsko) - Mistrovství Evropy mužů

Skupina C

13:00  Španělsko - Finsko

Tallinn (Estonsko) - Mistrovství Evropy mužů

Skupina D

16:00  Slovensko - Estonsko
19:00  Chorvatsko - Lotyšsko

Praha - Mistrovství ČR v plážovém volejbalu v Praze na Ládví

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ... 1. kolo

11:30 SHC Maloměřice - Brno   -    TJ Cement Hranice
16:30 HC Dukla Praha - HC ROBE Zubří
18:00 KH ISMM Kopřivnice - HCB Karviná
19:00 Lovci Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek

MOL liga žen ... 1. kolo

15:00 Sokol Písek - HK Slovan Duslo Šaľa
17:00 DHC Slavia Praha - DHC Sokol Poruba
17:00 DHC Plzeň - DHK Zora Olomouc
17:30 DHK Baník Most - KPR Ruch Chorzów
17:30 Iuventa Michalovce - HK Hodonín
18:00 Handball PSG Zlín - HC Tatran Stupava
18:00 MŠK Dunajská Streda - Házená Kynžvart

Florbal

Bern (Švýcarsko) - Turnaj čtyř zemí žen

15:00 Česko - Finsko
18:00 Švýcarsko - Švédsko

Katovice (Polsko) - Polish Open

15:00  Polsko - Švýcarsko
18:00  Česko - Slovensko

Uppsala (Švédsko) - Mistrovství světa juniorek

10:30 o 7. místo
13:30 semifinále: A1 - B2
16:30 semifinále: B1 - A2
19:30 o 5. místo

Motorismus

Magny-Cours (Francie) - Závod MS superbiků

Pavia (Itálie) - Šestidenní, mezinárodní endurová soutěž motocyklových týmů

Zandvoort (Nizozemsko) - Kvalifikace na Velkou cenu Nizozemska, závod MS vozů formule 1

Cyklistika

Španělsko - etapový závod Vuelta

20. etapa: Sanxenxo - Mos 202,2 km

Káhira (Egypt) - Mistrovství světa juniorů v dráhové cyklistice

Nizozemsko, Belgie - etapový závod Binck Bank Tour (WorldTour)

Kanoistika

Montemor (Portugalsko) - Mistrovství světa juniorů a závodníků do 23 let v rychlostní kanoistice

Seu d’Urgell (Španělsko) - Závody Světového poháru ve vodním slalomu

Hokejbal

Extraliga ...  1. kolo
10:30 HBC Kladno -  SK Hokejbal Letohrad
10:30 HBC Most -  HBC Hostivař
12:00 TJ Snack Dobřany - HBC Hradec Králové 1988
18:00 HC Kert Park Praha - HbK Karviná

Dostihy

Čtvrtá kvalifikace na Velkou pardubickou

5800 m, pětiletí a starší koně. V rámci dostihového dne se poběží také steeplechase cross country Irakliona (3300 m, pětiletí a starší koně).

Paralympiáda

Tokio (Japonsko) - Letní paralympijské hry

Sportovní lezení

Lublaň (Slovinsko) - Světový pohár ve sportovním lezení

obtížnost

Plavání

Neapol (Itálie) - Mítink série International Swimming League

Jachting
Černá v Pošumaví - ME juniorů v olympijských třídách 49er a 49erFX

Ragby

Praha - Mistrovství republiky v olympijských sedmičkách žen na Markétě od 11 hodin
(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)