Svátek má: Monika

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 4. května 2019 za sportem? Na fotbal či na parahokej

Kam v sobotu 4. května 2019 za sportem? Na fotbal či na parahokej

Sportovní program bývá o víkendu   naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se  jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat.

Ragbisté Pragy hrají ve Vyškově o pokračování neporazitelnosti v první lize
4. května 2019 - 10:10
A nemusíte mít u toho žádné diváky.

Někdy je to dokonce lepší. 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na bruslích či se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...



      v sobotu  4. dubna 2019



   Fotbal   

  FORTUNA:LIGA     ... první kolo o titul mistra ligy


17:30  AC Sparta Praha - FC Baník Ostrava
20:00  FC Slovan Liberec - SK Slavia Praha

FORTUNA:NÁRODNI LIGA    ... šestadvacáté  kolo

10:15  MFK Chrudim - FK Fotbal Třinec
10:15  FK Baník Sokolov -  FC Zbrojovka Brno
10:15  FK Pardubice - 1. SC Znojmo FK

Slovenská Fortuna liga ... sedmé kolo
17:00  AS Trenčín - FC Nitra
17:00  ŠKF iClinic Sereď - MFK Zemplín Michalovce
17:00  FK Senica - FC Spartak Trnava
17:00  FK Železiarne Podbrezová - FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble

Liga žen ...  skupina o titul, 2. kolo nadstavby
16:00  Sparta Praha - Slavia Praha



   Lední hokej    


   BRNO -   Euro Hockey Tour   

14:00  Rusko - Finsko
18:30  Česko - Švédsko

  OSTRAVA - Mistrovství světa v para hokejiEuro H  

13:00  Česko - Korea ... o 3. místo
16:30  USA - Kanada ...  finále

POPRAD (Slovensko) ...  přípravný zápas

16:00  Slovensko - Velká Británie

Tenis

PRAHA - Turnaj žen ...  dvouhra - finále

11:00  Jil Belen Teichmannová - Karolína Muchová

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ... o 7. - 8. místo
17:00  HK FCC Město Lovosice -  Pepino SKP Frýdek-Místek

STRABAG RAIL Extraliga mužů ... o 9. - 12. místo

17:00  Tatran Litovel - TJ Cement Hranice
18:00  HC ROBE Zubří - SKKP Handball Brno

MOL liga žen ...  o 5. - 8. místo
20:00  DHC Plzeň - DHK Zora Olomouc

MOL liga žen ... semifinále
18:00  DHK Baník Most - SHK Veselí n.M.
17:00  DHC Sokol Poruba - DHC Slavia Praha

Cyklistika

ORLOVÁ - Silniční závod žen Gracia Orlová
Čtvrtá  etapa: Lichnov - Lichnov (100 km)

Baseball

Extraliga
13:00  Nuclears Třebíč - Skokani Olomouc
13:00  Hroši Brno - Eagles Praha
14:00  Kotlářka Praha  -  Draci Brno
14:00  Technika Brno - Olympia Blansko
14:00  Arrows Ostrava - Tempo Praha
16:00  Nuclears Třebíč - Skokani Olomouc
16:00  Hroši Brno - Eagles Praha

Kanoistika

VELTRUSY - Závody Českého poháru ve vodním slalomu
1. a 2. nominační závod
Veltrusy o prvním květnovém víkendu odstartují nominační souboje vodních slalomářů

Hokejbal

Play-off CROSSDOCK extraligy ... semifinále
16:00  HBC Plzeň - HBC ALPIQ Kladno
17:00  SK Hokejbal Letohrad - HC Kert Park Praha


Ragby

První liga ... šesté kolo
13:00  Tatra Smíchov - Dragon Brno
14:00  Zlín - Slavia Praha
14:00  Vyškov - Praga
14:00  Sparta Praha - Říčany

Kam v sobotu 4. května a v neděli 5. května na ragby?


Veletrhy

PRAHA -  Marathon Expo 2019
10:00 - 20:00  na Výstavišti v Praze v Holešovicích

(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)