Svátek má: Michaela

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 31.srpna 2019 za sportem? Na fotbal, ale i na basketbal

Kam v sobotu 31.srpna 2019 za sportem? Na fotbal, ale i na basketbal

Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se  jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Fotbalisté Bohemians hostí borce z Liberce
31. srpna 2019 - 09:40

Někdy je to dokonce lepší. 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na bruslích či se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       v sobotu 31. srpna 2019



   Fotbal   


  FORTUNA:LIGA   ... osmé  kolo


15:00  Bohemians Praha 1905  -  FC Slovan Liberec
17:00  1. FC Slovácko  -  FK Mladá Boleslav
19:30   1.FK Příbram - FC Viktoria Plzeň

FORTUNA:NÁRODNI LIGA   ... sedmé  kolo

10:15  FK Baník Sokolov - 1. SK Prostějov
10:15  FK Dukla Praha - FC Sellier & Bellot Vlašim
10:15  MFK Chrudim - FK Slavoj Vyšehrad
10:15  FK Fotbal Třinec - FC Zbrojovka Brno
17:00  SK Líšeň - FK Viktoria Žižkov

Slovenská Fortuna liga ...  7. kolo

18:00   FC Spartak Trnava - MFK Zemplín Michalovce
19:00   KF iClinic Sereď - FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
19:00   FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble - MFK Ružomberok
19:00   MŠK Žilina - FK Senica



   Lední hokej    


Přípravné zápasy
16:00  1. EV Weiden 1985 - MOSTEČTÍ LVI
18:00  HC Vlci Jablonec nad Nisou - China Golden Dragons

Hokejová Liga mistrů

Skupina B

17:45  HC Škoda Plzeň - Rungsted Seier Capital

Skupina C

15:30  Lulea Hockey - Bílí Tygři Liberec

Skupina G

16:00  EHC Red Bull Mnichov -  HC 05 iClinic Banská Bystrica 

Biatlon

Letohrad - Mistrovství ČR na kolečkových lyžích


Lyžování

Oberhof (Německo) - Letní Grand Prix v severské kombinaci



  Basketbal  


Mistrovství světa

09:30  Angola  -   Srbsko
10:00  Polsko - Venezuela
10:30  Írán - Portoriko
10:30  Rusko - Nigérie
13:30  Filipíny - Itálie
14:00  Pobřeží Slonoviny - Čína
14:30  Španělsko - Tunisko
14:30  Argentina - Jižní Korea

Volejbal

Brno - Mistrovství ČR v plážovém volejbalu


Házená

MOL liga žen  ...  1. kolo
14:00  DHK Zora Olomouc - DHC Sokol Poruba
17:00  DHC Slavia Praha - Sokol Písek
18:00  HC Zlín - Bemaco ŠŠK Prešov

Interliga žen ...  1. kolo
14:00  Olomouc - Poruba
16:00  Dunajská Streda -  Most 

Cyklistika

Mont-Saint-Anne (Kanada) - Mistrovství světa horských kol
16:00 cross country - ženy do 23 let
18:15 cross country - ženy elite
20:45 cross country - muži elite

ŠPANĚLSKO - Etapový závod Vuelta

8. etapa (Valls - Igualada, 168 km)

Box

Madrid (Španělsko) - Mistrovství Evropy žen


Kanoistika

Markleeberg (Německo) - Závody SP ve vodním slalomu

Motorismus

Most - Mistrovství Evropy tahačů


Dostihy

Most - Mítink

Judo

TOKIO (Japonsko) - Mistrovství světa


Střelba

RIO DE JANEIRO (Brazilie) - SP ve sportovní střelbě


Veslování

OTTENSHEIM (Rakousko) - Mistrovství světa

09:30 finále G-B
13:21 finále A (dvojka bez kormidelnice, dvojka bez kormidelníka, dvojskif lehkých vah muži, dvojskif lehkých vah ženy, čtyřka bez kormidelníka, čtyřka bez kormidelnice, párová čtyřka ženy, párová čtyřka muži).


Ragby

První liga ...  5. kolo nadstavby
15:00  Říčany - Dragon Brno
11:00  Tatra Smíchov - Praga
14:00  Vyškov - Sparta Praha

Nadstavbová část ragbyové ligy se po 63 dnech letní přestávky znovu rozjíždí


Triatlon

Lausanne (Švýcarsko) - Finálové závody mistrovství světa


(ps, Prvnizpravy.cz  & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)