Svátek má: Barbora

Sport

Velikost textu:

Kam v neděli 8. listopadu 2020 za sportem? Hraje se fotbal, hokej

Kam v neděli 8. listopadu 2020 za sportem? Hraje se fotbal, hokej

Sportovní program je v těchto dnech kvůli opět v celém světě řádící epidemii ještě stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Hokejisté Sparty hrají s borci z Vítkovic
8. listopadu 2020 - 13:21

Někdy je to zvláště v těchto dnech dokonce to nejlepší, co můžete udělat. 

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen sami rozejděte na procházku. 

Fandíme vám...



  

    v neděli  8. listopadu 2020


   Fotbal   

  FORTUNA:LIGA     ... sedmé kolo


14:00   MFK Karviná -  Bohemians Praha 1905
14:00  FK Teplice -  FC Slovan Liberec
16:00  SK Slavia Praha -  FK Mladá Boleslav
18:15  FC Viktoria Plzeň  -  AC Sparta Praha

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA  ...  sedmé kolo

10:30 FK Dukla Praha  -  FC Vysočina Jihlava
10:30 FK Blansko - FC MAS Táborsko
14:00 FK Varnsdorf -  FC Sellier & Bellot Vlašim

Slovenská Fortuna liga  ...  13. kolo
16:00  FC Nitra - MŠK Žilina

Lední hokej

Tipsport extraliga 2020/2021 ...  základní část - 4. kolo
16:00  Sparta -  Vítkovice

Euro Hockey Tour 
12:30  Česko - Rusko  ...  vysílá ČT SPORT
16:30  Finsko - Švédsko  ... vysílá ČT SPORT

Slovenská liga  ...  9. kolo
18:00  Zvolen - Poprad

Slovenská liga  ...  6. kolo
16:00  Nitra - Liptovský Mikuláš

Slovenská liga  ...  5. kolo
16:00  Košice  -  Slovan Bratislava
Slovenská liga ...  1. kolo
13:00   Banská Bystrica  -  Nové Zámky

Motorismus

Pietramurata (Itálie) - Velká cena Gardy, závod MS v motokrosu

Valencie (Španělsko) - Velká cena Evropy, závod MS silničních motocyklů
11:00 Moto3
12:20 Moto2
14:00 MotoGP


Cyklistika

Španělsko - Etapový závod Vuelta

13:59  18. etapa: Hipódromo de la Zarzuela -  Madrid

Čína - Etapový závod Kolem Kuang-si (WorldTour)

Hertogenbosch (Nizozemí) - Mistrovství Evropy v cyklokrosu
12:00 juniorky
13:30 muži elite
15:30 ženy do 23 let

Kanoistika

Pau (Francie) - Finále SP ve vodním slalomu

Krasobruslení

Čchung-čching (Čína) - Závod seriálu Grand Prix

Gymnastika

Tokio (Jap.) - Mezinárodní závod ve sportovní gymnastice, testovací soutěž před OH

Stolní tenis

Stockholm (Švédsko) - Turnaj série World Tour

Triatlon

Valencie (Španělsko) - Závody Světového poháru

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)