Svátek má: Barbora

Sport

Velikost textu:

Kam v neděli 7.listopadu 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, házenou

Kam v neděli 7.listopadu 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, házenou

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Hokejisté Pardubic u Hradce Králové hostí hokejisty Hradce Králové u Pardubic
7. listopadu 2021 - 11:07

Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.



      v neděli 7. listopadu 2021



      Fotbal                                                                                        



FORTUNA:LIGA 2021/2022 ... 14. kolo

15:00 FK Pardubice - SK Slavia Praha
15:00 FC FASTAV Zlín - FK Jablonec
15:00 MFK Karviná - 1. FC Slovácko
18:00 AC Sparta Praha - FK Teplice

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ... 14. kolo


15:00 FC MAS Táborsko -  FK Varnsdorf

Slovenská Fortuna liga ...  14. kolo

15:00  ŠK Slovan Bratislava - MFK Ružomberok
17:00  MFK Tatran Liptovský Mikuláš - FC Spartak Trnava

Liga žen ...  11. kolo

10:30 Dukla Praha - Lokomotiva Brno
16:00 1. FC Slovácko - Pardubice

Lední hokej


Tipsport extraliga 2021/22 ... základní část - 23. kolo

15:00 Třinec - Vítkovice
15:30 Zlín - Kladno
16:00 Liberec - Olomouc
16:00 Mladá Boleslav - České Budějovice
16:20 Kometa Brno - Sparta Praha
16:30 Plzeň - Litvínov
17:00 Pardubice  - Hradec Králové

Chance Liga ...  23. kolo

16:00  HC Slovan Ústí nad Labem - HC Frýdek-Místek

Basketbal


Kooperativa národní liga ... 12. kolo

18:00 Hradec Králové - Ústí nad Labem

Volejbal

Český pohár ... 3. kolo, první zápas

18:00 Beskydy - Odolena Voda

Házená


MOL liga žen ... 10. kolo

18:00  DHC Slavia Praha - Sokol Písek

Mezistání utkání muži

14:00  Česko -  Rakousko

Florbal


Livesport Superliga ... 13. kolo

17:00  ACEMA Sparta Praha - TJ Sokol Královské Vinohrady
17:00  FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Liberec
18:00  1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE Florbal Chodov

Extraliga žen ...  11. kolo

16:00  K1 Florbal Židenice - FBC ČPP Ostrava
16:30  KM automatik FBK Jičín - Tatran Střešovice

Cyklistika


Col du Vam (Nizozemsko) - Mistrovství Evropy v cyklokrosu

11:00 junioři
13:15 ženy do 23 let
15:00 muži

Krasobruslení

Turín (Itálie) - Velká cena Itálie, závod seriálu Grand Prix

Futsal

První liga ...  10. kolo

20:00  Liberec - Žabinští Vlci Brno

Judo

Baku (Ázerbajdžan) - Turnaj kategorie Grand Slam


Střelba

Varšava (Polsko) - Prezidentský pohár ve sportovní střelbě z kulových a pistolových zbraní

Plavání

Kazaň (Rusko) - Mistrovství Evropy v krátkém bazénu

8:00 rozplavby (400 m polohový závod muži, smíšená polohová štafeta 4x50 m)
16:30 finále (100 m polohový závod muži, 50 m prsa muži, 200 m volný způsob ženy, 200 m znak muži, 400 m volný způsob ženy, 400 m polohový závod muži, 50 m prsa ženy, 100 m volný způsob muži, 50 m motýlek ženy, 800 m volný způsob muži, smíšená polohová štafeta 4x50 m)

Stolní tenis

Liga mistryň ... 2. fáze, skupina B


13:00 SKST Hodonín - Girbau-Vic

(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)