Svátek má: Havel

Sport

Velikost textu:

Kam v neděli 6. října 2019 ua sportem? Sledujte fotbal i Zlatou přilbu

Kam v neděli 6. října 2019 ua sportem? Sledujte fotbal i Zlatou přilbu

Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se  jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek.

Václav Milík zve na Zlatou přilbu 2019
6. října 2019 - 10:03

Ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Někdy je to dokonce lepší. 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na bruslích či se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       v neděli 6. října 2019



   Fotbal   

  FORTUNA:LIGA   ... dvanácté kolo

15:30  FK Mladá Boleslav - FC Viktoria Plzeň
15:30  SK Dynamo Č. Budějovice - Bohemians Praha 1905
18:00  FK Jablonec - SK Slavia Praha

FORTUNA:NÁRODNI LIGA   ... jedenácté kolo

10:15  FK Viktoria Žižkov -  FK Slavoj Vyšehrad
16:00  FK Varnsdorf - FC Sellier & Bellot Vlašim

Slovenská Fortuna liga ...  11. kolo
17:00  AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
18:00  MFK Ružomberok - ŠK Slovan Bratislava


   Lední hokej    


   Tipsport ELH     ... osmé kolo

15:00  Třinec -  Karlovy Vary
16:00  Liberec - Olomouc
16:30  Plzeň - Vítkovice
17:00  Kometa - Zlín
17:30  Litvínov - Hradec  Králové
18:00  Pardubice - Kladno
18:30  Mladá Boleslav - Sparta

Slovenská liga

16:00  Poprad - Košice
16:00  Nitra - Nové Zámky
17:00  Liptovský Mikuláš - Zvolen
17:00  Budapešť - Banská Bystrica
17:30  Miškovec - Slovan Bratislava

Atletika

Dauhá (Katar) - Mistrovství světa - den devátý
18:05 100 m překážek ženy - semifinále
18:15 dálka ženy - finále
18:40 1500 m muži - finále
18:55 oštěp muži - finále
19:00 10.000 m muži - finále
19:50 100 m překážek ženy - finále
20:15 4x400 m ženy - finále
20:30 4x400 m muži - finále

  Basketbal  

  Ženská basketbalová liga žen    ... třetí  kolo
17:00   USK Praha -  Hradec Králové


Volejbal

Extraliga mužů  ..  1. kolo
17:00  Příbram - Ostrava

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ...  5. kolo
18:00  Pepino SKP Frýdek-Místek -  SHC Maloměřice - Brno

MOL liga žen ... 5. kolo
18:00  HC Zlín - MŠK Dunajská Streda

Liga mistryň ...  Skupina D, 1. kolo
17:00  Krim Mercator Lublaň -  Baník Most

Vyzývací pohár mužů ... odvetná utkání 2. kola
18:00  Dukla Praha -  KH Kastriati (Kosovo)
18:00  Cholon (Izrael)  -  Karviná


Motorismus

Pardubice - Zlatá přilba, 71. ročník mezinárodního závodu na ploché dráze
12.00

Futsal

První liga  ...  4. kolo

19:00  České Budějovice - Vysoké Mýto
19:30  Liberec - Slavia Praha

Gymnastika

Stuttgart (Německo) - Mistrovství světa ve sportovní gymnastice


Hokejbal

Extraliga

10:00 TJ Kovo Praha - HBC Most
13:00  Elba DDM Ústí nad Labem - HC Kert Park Praha
13:00  HbK Karviná - HBC Plzeň

Dostihy

Praha - Dostihový mítink
Memoriál Harryho Petrlíka, rovinový dostih (1600 m, tříleté a starší klisny).


Ragby



Skupina B

07:30 Nový Zéland - Namibie

Skupina C
9:45 Francie - Tonga



Softbal

Finále extraligy mužů ...  2. zápas
13:30  Locos Břeclav - Žraloci Ledenice

Plavání

BUDAPEŠŤ (Maďarsko) - Světový pohár

(ps,Prvnizpravy.cz &  SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)