Svátek má: Ivona

Regiony

Velikost textu:

Závod Pilsenman proběhne v Plzni již o víkendu

Závod Pilsenman proběhne v Plzni již o víkendu

Již tuto sobotu 11.srpna proběhne v Plzni 16. ročník terénního závodu PILSENMAN 2018. Sportovní akce zahrnuje dva hlavní závody v triatlonu a kvadriatlonu.

Pilsenman
9. srpna 2018 - 07:00

V obou závodech je možné startovat v kategoriích jednotlivců nebo dvojic/trojic. Hlavní zázemí bude pro sportovce připraveno na louce u sv. Jiří v Plzni-Doubravce. Na start závodu, který se však odehraje v 10 hodin na pláži Velkého boleveckého rybníka, je nyní přihlášeno přes 100 závodníků.

Sportovně-zábavný doprovodný program pro děti i dospělé se bude konat od 9 do 13 hodin. Děti se mohou těšit na program od Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR a ve 12 hodin odstartuje i tradiční dětský duatlon (překážkový běh a jízda na kole/odrážedle). Dospělí si mohou zdarma vyzkoušet paddleboardy TAMBO. „Každý rok se snažíme o zpestření celodenního programu pro diváky, rodiny závodníků i závodníky samotné a myslím, že letos budou připraveny velmi zajímavé aktivity“, dodal k programu jeho ředitel Tomáš Eisner z Pilsenman Clubu.

Tým silniční bezpečnosti na cyklostezce

Kompletní informace k závodům, podrobné mapy i popis všech tratí a další užitečné informace najdete na webových stránkách www.pilsenman.cz. On-line registrace bude ukončena ve čtvrtek večer, poté bude možné se přihlásit na místě, ale pouze do závodu v triatlonu.   

Plzenskenovinky.cz informovala Lenka Kalinová za Pilsenman Club.

(jv,plzenskenovinky.cz foto:arch.pilsenman club)