Svátek má: Miroslava

Regiony

Velikost textu:

Útulek v Plzni přijal další čtyřnohé obyvatele

Útulek v Plzni přijal další čtyřnohé obyvatele

Tentokrát se dostala do útulku fenka a dvě koťata.

Kotě z Křimické
3. října 2019 - 07:00

Zatoulaného psa oznámila v pondělí ráno městské policii žena ze severního Plzeňska. Zaběhl se do restaurace v Plzni v Doudlevcích  ve Chvojové ulici. Vzhledem k tomu, že hlídka městské policie u 2leté fenky bišonka nenalezla identifikační čip a nebylo možno na místě zjistit jejího majitele, umístila jí do útulku.

Dalším novým obyvatelem útulku se stalo zraněné 4měsíční kotě. V Kotkově ulici bylo sraženo  vozidlem. K němu přibyla stejně stará kočička. Našla se v Křimické ulici, kde stále vbíhala do domu. Nikomu z nájemníků domu nepatřila.


Dokonalá spolupráce strážníků a policistů. Strážníci stanice Územně strážní služby mají vynikající paměť na tváře a výbornou místní a osobní znalost, což dokáží řádně zužitkovat. V pondělí v  ranních hodinách je požádala o pomoc při dohledání osoby v jejím právním zájmu PČR. Strážníci měli povědomí, kde by se mohla osoba pohybovat, proto netrvalo dlouho a muže se jim podařilo najít. Nalezli ho ve stanu ve křoví v Borské ulici.  K dalším úkonům ho předali na policejním oddělení policistům.


Plzeňskénovinky.cz informovala Jana Pužmanová, tisková mluvčí Městské policie Plzeň.

(jv,pzenskenovinky.cz,foto:arch.mpplzen)