Svátek má: Viola

Regiony

Velikost textu:

Tradiční terénní závod PILSENMAN 2019 se koná již tuto sobotu

Tradiční terénní závod PILSENMAN 2019 se koná již tuto sobotu

PILSENMAN 2019 již 10.srpna v Plzni-Doubravce na louce u sv. Jiří. Již 17.ročník  sportovní akce je rozdělen do dvou hlavních závodů triatlon a kvadriatlon.

Pilsenman
7. srpna 2019 - 07:00

Triatlon PILSENMAN EASY se skládá z plavání, jízdy na horském kole a běhu. Je to závod méně náročný, určený pro sportovce všech věkových i výkonnostních kategorií a je vhodný také pro začínající sportovce. Mnohem náročnějším závodem je terénní kvadriatlon PILSENMAN tvořený plaváním, jízdou na lodi, cyklistikou a během, nejrychlejší závodníci na této trati stráví více než 5 hodin. Oba závody nabízí možnost startu v týmových soutěžích, například firemních štafetách.

Pro diváky i závodníky bude připraven doprovodný sportovní program a také velmi oblíbený duatlonový závod pro děti (jízda na kole/odrážedla a krátký běh).Podrobnější informace k trasám jednotlivých závodů, jejich mapy a další důležité informace naleznete na webové stránce Pilsenman.

"Startovní listina v tuto chvílí čítá přes 100 závodníků a kapacita je závodu je omezena. Pokud se tedy ještě chcete zúčastnit sobotního závodu, tak neváhejte do čtvrtka vyplnit on-line přihlášku," radí závodníkům Tomáš Eisner, ředitel závodu.

Plzenskenovinky.cz informovala Lenka Kalinová za Pilsenman Club.

(jv,plzenskenovinky.cz foto:pilsenman)