Svátek má: Ferdinand

Regiony

Velikost textu:

Strážníci se na odchytovém voze nenudili

Strážníci se na odchytovém voze nenudili

 V pondělí vyjížděli plzeňští strážníci odchytové skupiny k případům zatoulaných zvířat.

Kříženec
8. dubna 2020 - 07:00

V dopoledních hodinách převezli strážníci do Útulku pro zvířata v nouzi v Daimlerově ulici čtyřletou kočku, která se vloudila na zahradu domu ve Staniční ulici. Odpoledne poté předali do stejného zařízení 15letého křížence. Osmapadesátiletá žena jej našla uvázaného za vodítko u plotu svého obydlí v Ledové ulici.

Díky čipu se mohl naopak ke své majitelce vrátit zatoulaný jezevčík. Opuštěný sám pobíhal v ulici Na Roudné. Pomocí elektronické čtečky zjistila hlídka číslo čipu a v evidenci byla dohledána majitelka. Na adresu jejího bydliště jí strážníci nalezené zvíře odvezli.


Ve správnou dobu  na správném místě. Strážníci ze stanice Územní strážní služby odhalili při obchůzce muže hledaného policisty.

V odpoledních hodinách zjistila hlídka ze stanice Územně strážní služby během pochůzky Smetanovými sady přítomnost 64letého muže, o kterém jí byla známa skutečnost, že ho hledají policisté. Dalším prověřením se toto potvrdilo, muž byl veden v požadavcích PČR. V doprovodu hlídky proto zamířil na nedalekou policejní služebnu.

Plzeňskénovinky.cz informovala Jana Pužmanová, tisková mluvčí MP Plzeň.
 
(jv,plzenskenovinky.cz,foto:mpplzen)