Svátek má: Ivona

Regiony

Velikost textu:

Strážníci městské policie se složili na dárky pro opuštěná zvířata

Strážníci městské policie se složili na dárky pro opuštěná zvířata

Každý z řad plzeňské městské policie mohl přispět libovolnou finanční částkou, či donést potřebné krmivo. 

Dárky pro opuštěná zvířata
2. srpna 2018 - 07:00

Ve středu dopoledne navštívil plzeňský Útulek pro zvířata v nouzi zástupce velitele Městské policie Plzeň Mgr. Marek Šilhan. Nepřijel tentokrát na kontrolu, přišel do plzeňského útulku předat dárky v podobě různých pamlsků a suchého krmiva od strážníků a dalších zaměstnanců městské policie.

Strážníci a další zaměstnanci městské policie se tak připojili k řadě jiných, kteří obdarovali zvířecími dobrotami ty, kteří neměli zrovna štěstí na své páníčky a opuštěným zvířatům chtěli zpříjemnit pobyt v tomto zařízení.

Každý z řad městské policie mohl přispět libovolnou finanční částkou, či donést potřebné krmivo.  Z vybraných peněžních prostředků byly pak nakoupeny granule a piškoty pro ubytované psy. Nashromáždit se celkem podařilo 212,5 kg granulí, 117 sáčků piškotů, 29 kg krmné rýže, 6kg a 15 ks pamlsků, k tomu 2 deky.

Týden plný zábavy a her zajišťují strážníci a hasiči

O zvířata v plzeňském útulku se v současné době stará městská policie. Nedávno sem byli odvezeni psi z domu majitelky v Sedlci a z plzeňského bytu na Vinicích.  V současné době je kapacita útulku plně naplněna.

Plzenskenovinky.cz informovala Jana Pužmanová, tisková mluvčí Městské policie Plzeň.

(jv,plzenskenovinky.cz,foto:mp)