Svátek má: Darina

Regiony

Velikost textu:

Psí den se v Plzni koná již v sobotu

Psí den se v Plzni koná již v sobotu

Největší událost pro čtyřnohé mazlíčky v Plzeňském kraji se blíží, Psí den se koná již v sobotu 16. 9.

Psí den
13. září 2023 - 07:00

Psí den je největší událostí svého druhu v Plzeňském kraji. Městský obvod Plzeň 3 ji pro veřejnost připravuje už od roku 2011 a letošní, pořadí již dvanáctý ročník, bude opět nabitý novinkami z psího světa.

„Návštěvníci se mohou těšit na otevřená sportoviště s možností vyzkoušet si různé psí disciplíny, chybět nebude bohatá nabídka chovatelský potřeb a služeb, kde si nakoupí od obojků až po pamlsky. Velkým lákadlem je už tradičně soutěž o Nej psa,“ říká starosta MO Plzeň 3 David Procházka.

Psí den je zároveň obrovskou příležitostí dozvědět se o novinkách a vyzkoušet si různé psí disciplíny. Součástí programu bude například dogdancing nebo dogfrisbee. A dozvíte se také spoustu zajímavých informací, třeba na téma první pomoci či cestování se psem.„Psí den je vždy příjemná a pohodová akce, kde se potkávají milovníci psů a mají možnost si mezi sebou sdělovat své zážitky a zkušenosti. Přijďte a pobavte se se svými psími kamarády. Věříme, že se těšíte stejně jako my," zve veřejnost celé vedení plzeňského centrálního obvodu.

Plzenskenovinky.cz informovala Michaela Adámková, tisková mluvčí ÚMO Plzeň 3.

(jv,plzenskenovinky.cz foto:umo plzen3)Kdybyste měli na výběr, na post premiéra ČR byste zvolilli: