Svátek má: Milan

Regiony

Velikost textu:

Protialkoholní záchytná stanice opět dostala od policie "zásilku"

Protialkoholní záchytná stanice opět dostala od policie "zásilku"

Během středečního a čtvrtečního dne byly převezeny tři osoby na protialkoholní záchytnou stanici.

Ilustrační foto
23. září 2018 - 07:00

Ve středu před půl čtvrtou odpoledne spatřila hlídka městské policie na rohu Americké a Martinské ulice silně pokáleného a pomočeného jim známého muže bez domova, který seděl na zemi vedle lavičky. Osmatřicetiletý muž byl v silně podnapilém stavu, nekontroloval své chování, narušoval veřejný pořádek a nebyl schopen se postavit na vlastní nohy.

Ve čtvrtek po čtrnácté hodině byli strážníci vysláni do jedné z restaurací poblíž náměstí Republiky, kde se na dámské toaletě nacházela opilá žena. Když hlídka otevřela dveře od toalety, spatřila ležet jim známou jednašedesátiletou ženu, která měla svlečené, pomočené a pokálené kalhoty. Seniorka byla značně intoxikována alkoholem, nekontrolovala své chování.

Téhož dne po šestnácté hodině byla hlídka městské policie vyslána na náměstí Republiky, kde se u morového sloupu nacházel další podnapilý ležící muž. Ze čtyřicetiletého muže byl silně cítit alkohol a nedokázal se postavit na vlastní nohy ani s pomocí strážníků.


Vzhledem k tomu, že tyto osoby ohrožovaly své zdraví a životy a vzbuzovaly veřejné pohoršení, byly převezeny k vystřízlivění na protialkoholní záchytnou stanici.

Plzeňskénovinky.cz o případech informovala Veronika Kuchynková, metodik Odboru analýzy a prevence kriminality MP Plzeň.

(jv,plzenskenovinky.cz,foto:arch.)