Svátek má: Viktor

Regiony

Velikost textu:

Při návštěvě Úřadu městského obvodu Plzeň 3 dostanete roušku zdarma

Při návštěvě Úřadu městského obvodu Plzeň 3 dostanete roušku zdarma

Klienti Úřadu městského obvodu Plzeň 3, kteří si svoji roušku zapomněli, si ji mohou při návštěvě vyzvednout zdarma přímo na recepci úřadu. V blízkosti recepce je instalován i dávkovač na desinfekční gel.

Roušky
26. října 2020 - 07:00

„Chceme tím především ochránit zdraví a bezpečnost nejenom našich zaměstnanců, kteří vykonávají tzv. činnost ´front office´ nebo těch, kteří se po předchozí domluvě scházejí s klienty, ale také klientů samotných,“ informuje David Procházka, starosta plzeňského centrálního obvodu.

„Kromě toho jsme na všech pracovištích úřadu, kde v kanceláři pracuje více lidí, zavedli pracovní režim tak, aby se zaměstnanci střídali a nedocházelo k vzájemnému setkávání. Veškerá jednání na našem úřadě se vedou přes ochranná plexiskla,“ dodává.

Pro veřejnost pak Úřad městského obvodu Plzeň 3 upravil úřední hodiny, a to v pondělí a ve středu od 8 do 11 hodin a od 15 do 17 hodin.

TROJKA podpoří organizace dotacemi ve výši 5 milionů

„Chtěli bychom všechny klienty poprosit, aby pokud možno nahradili osobní kontakt písemným, elektronickým či telefonickým kontaktem ve všech případech, kdy je to možné, a veškeré dokumenty adresované zaměstnancům úřadu či vedení obvodu doručovali pouze prostřednictvím elektronické komunikace, popřípadě, když toto nebude možné, prostřednictvím hlavní podatelny v přízemí budovy Úřadu městského obvodu Plzeň 3,“ doplnil Petr Baloun, I. místostarosta MO Plzeň 3.

Plzeňskénovinky.cz informoval Mgr. Miroslav Knotek, tiskový mluvčí, Úřad městského obvodu Plzeň 3.

(jv,plzenskenovinky.cz,foto:mop3)