Svátek má: Oleg

Regiony

Velikost textu:

Pracovníci v sociálních službách převzali ocenění

Pracovníci v sociálních službách převzali ocenění

Za vynikající práci na krajském úřadě poděkovali hejtman Plzeňského kraje Josef Bernard a předseda výboru pro školství a vzdělávání Jaroslav Šobr vybraným pracovníkům v sociálních službách organizací zřizovaných Plzeňským krajem.

Společné foto
7. června 2019 - 07:00

Ocenění v podobě pamětního listu a drobný dar si převzalo celkem 20 pracovníků z oblasti sociálních služeb a jeden ředitel zařízení.

„Jsem velmi rád, že mohu osobně poděkovat těm, kteří odvádí tak náročnou práci, jakou oblast sociálních služeb bezesporu je. Mám vlastní zkušenost s péčí o blízkou osobu a o to více si lidí v tomto okruhu péče vážím. Vytvořit plnohodnotné a důstojné podmínky potřebným je důležitá a náročná práce,“ uvedl hejtman Josef Bernard.

Všichni ocenění jsou zaměstnanci příspěvkových organizací Plzeňského kraje v oblasti sociálních služeb. Plzeňský kraj zřizuje celkem 12 organizací v oblasti sociálních služeb.Všechny navržené pracovnice a pracovníci byli navrženi ředitelem nebo kolektivem zaměstnanců v dané organizaci. Jsou ceněni pro svůj chápavý a lidský přístup, obětavost, individuální přístup ke klientům, pracovitost, spolehlivost a svou velikou profesionalitu, odbornost ve své funkci.

Plzenskenovinky.cz informovala Bc. Eva Mertlová za Krajský úřad Plzeňského kraje.

(jv,plzenskenovinky.cz foto:kú)