Svátek má: Alena

Regiony

Velikost textu:

Plzeňský centrální obvod uspořádá naplánované zájezdy pro seniory

Plzeňský centrální obvod uspořádá naplánované zájezdy pro seniory

Vzhledem k příznivé epidemiologické situaci se vedení plzeňského centrálního obvodu rozhodlo uspořádat naplánované podzimní zájezdy, jejichž prodej se uskuteční 27.srpna 2020 v budově Úřadu městského obvodu Plzeň 3.

Zájezdy pro seniory
11. července 2020 - 07:00

„Konečně je epidemiologická situace příznivá a my konečně můžeme obnovit tradiční zájezdy pro naše seniory, které jsou nesmírně populární a všichni se na ně těší. Je to jedna ze seniorských aktivit, kterou dlouhodobě podporujeme. Doufám, že žádná druhá vlna epidemie již nepřijde a že oba zájezdy se uskuteční podle plánu. Těším se, že účastníky zase pozdravíme před odjezdem“, uvedl místostarosta MO Plzeň 3 Stanislav Šec

Zájezdy jsou určeny pro seniory s trvalým pobytem na území MO Plzeň 3, kteří v letošním roce dosáhnou nejméně 60 let věku. V případě manželského páru stačí, když tuto podmínku bude splňovat jeden z nich.

Při úhradě zájezdů předloží účastník občanský průkaz. U manželské dvojice postačí, pokud se dostaví v den prodeje jen jeden z nich a předloží občanský průkaz manžela/manželky.

V den prodeje je možno zakoupit pouze jeden zájezd, další pak v následující úřední dny u pí Markové v kanc. č. 26, do jejich vyprodání. Ceny zájezdů jsou bez vstupů, které si každý účastník hradí sám.

Prodej zájezdů bude zahájen dne 27. 8. 2020 v 8.00 hod v zasedací místnosti v suterénu budovy úřadu. Od 6.00 hodin budou v prostorách recepce vydávána pořadová čísla a bude umožněn i přístup do suterénní zasedací místnosti. Upozorňujeme, že pro každého zájemce bude vydáno pouze 1 číslo.


Naši senioři se mohou tentokrát těšit na výlet na zámek Kuks a Ratibořice včetně nádherného areálu Babiččina údolí. Při druhém výletu si prohlédnou Chýnovskou jeskyni a zámky Orlík a Červenou Lhotu. Věřím, že i přes letošní omezenou nabídkou způsobenou koronavirem, budou účastníci zájezdů spokojeni a že příští rok uskutečníme všechny zájezdy tak, jak jsme všichni zvyklí“, dodal David Procházka, starosta plzeňského centrálního obvodu.

Plzeňskénovinky.cz informoval Mgr. Miroslav Knotek, tiskový mluvčí, Úřad městského obvodu Plzeň 3.

(jv,plzenskenovinky.cz,foto:plzen3)