Svátek má: Tereza

Regiony

Velikost textu:

Plzeňský centrální obvod poskytnul finanční dar Policii

Plzeňský centrální obvod poskytnul finanční dar Policii

V pondělí 20. listopadu proběhlo v prostorách Městského ředitelství policie Plzeň slavnostní předání finančního daru ve výši 250 tisíc korun, který poskytnul Městský obvod Plzeň 3.

Slavnostní předání
2. prosince 2017 - 07:00

Slavnostního předání se uskutečnilo za přítomnosti starosty MO Plzeň 3 Radislava Neubauera, místostarosty Davida Procházky, ředitele Městského ředitelství policie Plzeň Michala Krejbicha a tiskové mluvčí Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje Veroniky Hokrové.

Vedení městského ředitelství za obdržený finanční dar pořídilo technické prostředky, zejména pak fotoaparáty značky Canon 80D pro zkvalitnění práce kriminalistických techniků při fotodokumentaci jednotlivých případů.

„Poskytnutím finančního daru chceme přispět k posílení akceschopnosti Policie České republiky, informuje David Procházka, místostarosta MO Plzeň 3.


Takto nastavená spolupráce mezi obvodem a Policií České republiky, trvající již od roku 2012, je využívána ke zlepšení výkonu policistů, kteří vykonávají službu na území Městského obvodu Plzeň 3.

„S vedením Městského ředitelství policie Plzeň se setkáváme pravidelně a spolupracujeme na řešení otázek v oblasti bezpečnosti a veřejného pořádku na území našeho obvodu. V nastavené spolupráci chceme samozřejmě i nadále pokračovat“, dodává Radislav Neubauer, starosta plzeňského centrálního obvodu.

Plzenskenovinky.cz informoval Mgr. Miroslav Knotek za Úřad městského obvodu Plzeň 3.

(jv,plzenskenovinky.cz foto:pčr)