Svátek má: Doubravka

Regiony

Velikost textu:

Plzeňská "trojka" nabízí pomoc podnikatelům

Plzeňská "trojka" nabízí pomoc podnikatelům

Situace s koronavirovou nákazou se pomalu začíná vracet do normálu, přísná karanténní opatření, která zasáhla životy všech občanů, se rozvolňují.

Pomoc podnikatelům
15. května 2020 - 07:00

Největší dopad měla krize na činnost podnikatelů, zejména těch středních a malých.

Městský obvod Plzeň 3 si uvědomuje složitou situaci, do které se dostala řada podnikatelů provozujících své aktivity na území třetího městského obvodu a v rámci svých možností jim nabízí pomoc.

„Chtěli bychom podpořit místní podnikatele, neboť řada z nich utrpěla v souvislosti s protikoronavirovými opatřeními velké finanční ztráty a někteří už mají i existenční problémy. Proto jim chceme pomoci s rozjezdem živnosti a nabízíme jim bezplatnou inzerci v našem obvodním zpravodaji Trojka, který vychází v nákladu 28 tisíc výtisků a je distribuován do každé domácnosti v obvodu“, informuje David Procházka, starosta plzeňského centrálního obvodu.

Škodaland má novou atrakci – středověký hrad!

Podnikatelé, kteří budou mít zájem zdarma inzerovat v srpnovém čísle obvodního zpravodaje Trojka, by měli poslat stručný popis svého podnikání, rozsah ztrát, které vinou pandemie vznikly a graficky zpracovanou inzerci v „jpg“ nebo „pdf“ ve formátu 95mm (š) x 62mm (v) nejpozději do 26. června.

Plzeňskénovinky.cz informoval Mgr. Miroslav Knotek, tiskový mluvčí, Úřad městského obvodu Plzeň 3.

(jv,plzenskenovinky.cz,foto:plzen3)