Svátek má: Milena

Regiony

Velikost textu:

Plzeň podpoří projekty rozvíjející příjezdový a domácí turismus

Plzeň podpoří projekty rozvíjející příjezdový a domácí turismus

Plzeň vyhlásila dotační program pro rozvoj cestovního ruchu a prezentaci města v roce 2022.

Plzeň
5. ledna 2022 - 07:00

Rada města Plzně na svém prosincovém jednání schválila vyhlášení dotačního programu pro rozvoj cestovního ruchu a prezentaci města Plzně v roce 2022. Cílem programu, vyhlašovaného Odborem prezentace a marketingu Magistrátu města Plzně, je podpora při realizaci projektů, které přispějí ke zvýšení atraktivity města pro různorodé cílové skupiny návštěvníků.

„Podpořeny budou především projekty rozvíjející příjezdový a domácí turismus anebo projekty zaměřené na výrazné posílení image města Plzně. Tedy projekty, které budou mít vliv na zvýšení celkové návštěvnosti, snížení negativních dopadů pandemie na služby cestovního ruchu v Plzni, a pozitivní image města s přesahem do celostátních i zahraničních médií,“ vysvětlil primátor města Plzně Martin Baxa.

Jednotlivé žádosti o dotaci přijímá odbor prezentace a marketingu od 14. do 28. února 2022. Úplné znění dotačního programu včetně všech podkladů naleznou zájemci na www.plzen.eu (sekce Granty a dotace) anebo si uvedené dokumenty mohou zájemci vyzvednout přímo na adrese: Odbor prezentace a marketingu Magistrátu města Plzně.

Plzeň vzdělává středoškoláky v podnikatelských dovednostech

Předpokládaný celkový objem peněžních prostředků je jeden milion korun, přičemž maximální výše dotace v jednotlivém případě nesmí přesáhnout 150 tisíc korun.


Plzenskenovinky.cz informovala Mgr. Eva Barborková tisková mluvčí Magistrátu města Plzně.

(jv,plzenskenovinky.cz foto:arch.visiplzen)