Svátek má: Ladislav

Regiony

Velikost textu:

Nenechte si ujít Bavorsko-českou burzu firem

Nenechte si ujít Bavorsko-českou burzu firem

​Kulturní dům Družba v Klatovech bude 25. října hostit v pořadí již druhou Bavorsko-českou burzu firem.

Ilustrační foto
6. října 2018 - 07:00

Vstup na veletrh, během kterého můžete navázat potřebné kontakty se zaměstnavateli v oblasti strojírenství, elektrotechniky, IT a automotive, je zdarma. Akce se koná pod záštitou hejtmanky Karlovarského kraje Jany Mračkové Vildumetzové.


Aktivní přeshraniční dialog prohlubuje spolupráci firem a podporuje součinnost podniků s vysokými školami, výzkumnými instituty a klastry. Osobní kontakt pak zajišťuje v digitální době základ pro spolupráci založenou na důvěře a umožňuje vznik nových obchodních vztahů. Využijte jedinečné příležitosti potkat se se zaměstnavateli v oblasti strojírenství, elektrotechniky, IT a automotive na jednom místě.


Akce začíná v 15 hodin odpoledne. Kromě prezentace bavorských a českých firem se návštěvníci mohou těšit i na zajímavé přednášky, které budou simultánně překládány. V rámci zajištění přeshraničního networkingu budou tlumočníci k dispozici zdarma během celého veletrhu i po skončení přednášek. Registrace hostů probíhá do 17. října. Informovala Veronika Severová za Krajský úřad Karlovarského kraje.

(jv,karlovarskenovinky.cz foto:arch.úp)