Svátek má: Zdeněk

Regiony

Velikost textu:

Na borskou vycházku přišlo více než sedmdesát zájemců

Na borskou vycházku přišlo více než sedmdesát zájemců

Borská procházka v Plzni odstartovala tentokrát z konečné tramvaje č. 4, odkud účastníci prošli Borským parkem, dále přes hráz vodní nádrže České údolí.

Borská vycházka
5.duben 2017 - 07:00

Po úspěšné „skvrňanské“ vycházce měli minulý pátek možnost i obyvatelé plzeňských Bor si vyrazit na tematickou vycházku, kdy je doprovázel starosta plzeňského centrálního obvodu Radislav Neubauer a místostarosta David Procházka. Účast předčila očekávání, zájemců o vycházku se dostavilo více než sedmdesát.

„Jsem příjemně překvapen, kolik lidí přišlo na dnešní výšlap“, usmíval se starosta Neubauer. „To znamená, že lidé mají zájem o místo, ve kterém žijí a také to, že nám chtějí sdělit, s čím nejsou spokojeni a také co se naopak povedlo“, dodal.


Borská procházka odstartovala tentokrát z konečné tramvaje č. 4, odkud účastníci prošli Borským parkem, dále přes hráz vodní nádrže České údolí. Vycházku zakončila prohlídka multifunkčního sportovního areálu Škodaland.

„Dnešní vycházka byla velice příjemná, probíhala v krásném, téměř letním počasí. Chtěl bych poděkovat našim spoluobčanům z plzeňských Bor za účast, jejich připomínky a za zpětnou vazbu, kterou nám poskytují. Tyto informace jsou pro nás velmi cenné“, řekl David Procházka, místostarosta MO Plzeň 3.

Plzenskenovinky.cz informoval Mgr. Miroslav Knotek za Úřad městského obvodu Plzeň 3.

(jv, plzenskenovinky.cz foto:plz3)