Svátek má: Ferdinand

Regiony

Velikost textu:

MP Plzeň: Žena skončila v péči lékařů

MP Plzeň: Žena skončila v péči lékařů

Ve čtvrtek odpoledne řešili strážníci v Plzni na Slovanech na ulici partnerskou hádku mezi 38letou ženou a 40letým mužem.

Ze zásahu
5. dubna 2020 - 07:00

Žena při podání vysvětlení reagovala velmi impulsivně a nepředvídatelně se značnou mírou agresivity, která se v okamžiku změnila ve stav úzkosti až pláče. V tomto stavu se najednou začala válet po zemi a tlouct do ní pěstí. Hlídka se ji snažila uklidnit, žena však nereagovala, naopak začala být opět agresivní až nepříčetná. Přivolaní záchranáři si ženu převzali do své péče a převezli ji k dalším vyšetřením do nemocničního zařízení v Plzni na Lochotíně.Strážníci našli mezi bezdomovci hledaného muže

Při běžné kontrole osob bez domova odhalili strážníci ze stanice Územně strážní služby v křovinatém porostu na Borské ulici, kde se tito lidé ve stanech usadili, osobu hledanou policisty. Sedmatřicetiletého muže, kterého na místě zajistili, dobře znali z policejních evidencí a věděli, že po něm státní policisté pátrají. Tuto skutečnost potvrdila následně provedená lustrace. Strážníci poté muže předvedli na obvodní oddělení Policie ČR a předali ho mužům zákona k dalším úkonům.

Plzeňskénovinky.cz informovala Jana Pužmanová, tisková mluvčí MP Plzeň.
 
(jv,plzenskenovinky.cz,foto:mpplzen)