Svátek má: Doubravka

Regiony

Velikost textu:

Lidská bezohlednost nezná mezí

Lidská bezohlednost nezná mezí

Do péče pracovníků plzeňské záchranné stanice živočichů předali v uplynulém týdnu strážníci městské policie pětici zakrslých králíků, které někdo odložil v krabici u mateřské školky v Úslavské ulici.

Krabice s králíky
17.únor 2016 - 12:00


O nálezu odložených zvířat se strážníci dozvěděli z telefonátu přijatého na zdejší obvodní služebně městské policie. Poznatek o umístění zvířat bude předán na MMP - Odbor životního prostředí.

Na zastávce zmateně pobíhal osedlaný a zraněný kůň

Řádně za motanou hlavu starostmi připravila pro své rodiče dvojice nezletilých dívek.
Před osmou hodinou večer byla městská policie požádána o spolupráci při pátrání po pohřešované nezletilé dívce, která se nevrátila do místa svého bydliště ze školy. Strážníci propátrávali okolí míst, která mohla dívenka podle matky navštívit a kde by mohla být, avšak bezvýsledně. V průběhu pátrání vyšlo najevo, že pohřešovaná školačka není sama, ale je s ní ještě jedna pohřešovaná dívka. Obě nezletilé se povedlo strážníkům najít před půl desátou večer v jedné z ulic na Lochotíně, když se už údajně vraceli domů z plaveckého bazénu na Slovanech. Hlídka městské policie obě převezla na policejní oddělení, kde si je, převzaly jejich rodiče. 

Plzenskenovinky.cz informovala Jana Pužmanová, tisková mluvčí MP Plzeň.

(jv,plzenskenovinky.cz foto:mp)