Svátek má: Státní svátek

Regiony

Velikost textu:

Děti v Puškinově a Lábkově ulici mají nové herní sestavy

Děti v Puškinově a Lábkově ulici mají nové herní sestavy

Nejenom děti v plzeňské Puškinově ulici, ale i jejich kamarádi v Lábkově ulici se dočkali příjemné změny.

Nové herní sestavy
12. října 2019 - 07:00

V nedávné době nechal třetí plzeňský obvod odstranit oblíbenou, ale již zcela nevyhovující herní sestavu v Puškinově ulici. Nyní již opět mohou maminky se svými dětmi navštěvovat oblíbené místo k hraní, neboť zde na ně čeká zcela nová a bezpečná sestava.

„Jde nám především o bezpečnost dětí, proto dětská hřiště každý týden osobně kontrolují pověření pracovníci našeho úřadu. Při poslední revizi tohoto hřiště odborná kontrola doporučila odstranit herní prvky, a proto jsem rád, že jsme svůj slib splnili a za dobu dvou měsíců se nám podařilo sehnat, objednat a nainstalovat v Puškinově ulici novou sestavu. Doufám, že herní sestava „Závodník“ se dětem bude líbit“, informuje David Procházka, starosta plzeňského centrálního obvodu.


Nejenom děti v Puškinově ulici, ale i jejich kamarádi v Lábkově ulici se dočkali příjemné změny. I zde, místo vyřazené a nevyhovující sestavy, nechal obvod nainstalovat novou se skluzem a houpačkou.

„Kromě herních sestav jsme ještě pro milovníky streetballu nechali doplnit koše na víceúčelových hřištích v Heyrovského ulici na Borech a v ulici Na Okraji v Předních Skvrňanech“, doplnil David Procházka.

Plzenskenovinky.cz informoval Miroslav Knotek, mluvčí radnice třetího plzeňského obvodu.

(jv, Plzenskenovinky.cz, foto:plzen3)