Svátek má: Marek

Regiony

Velikost textu:

Děti si první školní den zpříjemnily v Borském parku

Děti si první školní den zpříjemnily v Borském parku

Už čtrnáct let se Městský obvod Plzeň 3 snaží dětem zpříjemnit první školní den odpolednem plným zábavy. První zvonění tak nemohlo chybět ani letos. Do Borského parku se proto vydaly davy školáků, a to od prvňáků až po deváťáky.

Školáci v Borském parku
6. září 2018 - 07:00

Program zahájila moderátorka Kamila Mikšovská, a hned potom na hlavním pódiu odehrál divadelní spolek Jitule a Dadule představení, které se líbilo především těm nejmenším. Líbila se i ukázka Městské policie Plzeň - zadržení pachatele služebním psem. Následně se už parkem rozléhaly písničky a melodie skupiny Poetika nebo taneční vystoupení UNIQUE školy Evy Vysloužilové. Vrcholem programu bylo vystoupení Adama Mišíka.

Jak se již stalo tradicí, vedení obvodu - starosta Radislav Neubauer a místostarosta David Procházka - předalo finanční dar ve formě šeku. Tyto peníze jsou výtěžkem z červnové akce Nebe plné padáků, kde návštěvníci platí symbolických 20 korun. Finanční příspěvek, který získal Dětský domov Domino Plzeň ve výši 41 040 korun, převzala zástupkyně ředitelky dětského domova paní Dagmar Frouzová.

Tisíce prvňáčků v Plzni prožívalo svůj velký den

Plzenskenovinky.cz informoval Miroslav Knotek,mluvčí radnice třetího plzeňského obvodu.

(jv, Plzenskenovinky.cz, foto: ÚMO Plzeň 3)