Svátek má: Bořek

Politika

Velikost textu:

Žerty stranou aneb znal jsi strýčku Ilju Muromce? Znal i neznal

Žerty stranou aneb znal jsi strýčku Ilju Muromce? Znal i neznal

Občas zaznějí v médiích od známých osobností při besedách s novináři žertovné příběhy, vzpomínky, humor, vtipy i kruté žerty, které glosují a komentují aktuální dění. Tentokrát jsme pro žert byli až v Rusku. Příběh je z předminulého století. 

A to má být psina
14. prosince 2019 - 11:57

"Strýčku, strýčku, maminka říkala, že jsi znal Ilju Muromce?" volá na strýčka malý chlapec a vyžaduje od něho vysvětlení.

"To ti musím chlapče vyprávět. Jel jsem jednou tuhle na koni lesem a najednou proti mě stojí chlapík jak hora a má v ruce pistolku. Říkal, že se jmenuje Ilja Muromec a že mám seskočit z koně. Co jsem měl dělat, seskočil jsem, měl v ruce pistolku. Pak mi rozkázal, abych sundal kalhoty. Co jsem měl dělat, sundal jsem kalhoty, měl v ruce pistolku," vyprávěl dávnou historku strýc svému synovci.

"A co bylo dál, strýčku," lačnil  po dalším vyprávění klučina.


"No rozkázal mi, abych udělal bobek. Co jsem měl dělat, měl v ruce pistolku, udělal jsem bobek. Pak rozkázal, abych ten bobek snědl. Co jsem měl dělat, měl v ruce pistolku, začal jsem bobek jíst. Nu a když to Ilja Muromec viděl, tak se začal smát až mu spadla pistolka na zem. Skočil jsem po pistolce a namířil ji na toho hromotluka. Nakázal jsem mu, aby sundal kalhoty. Co mohl dělat, měl jsem v ruce pistolku, tak sundal kalhoty. Nakázal jsem mu ještě, aby udělal bobek. Co mohl dělat, mířil jsem na něho pistolkou, tak udělal bobek. Pak jsem mu nakázal, aby jej snědl. Mířil jsem na něj pistolkou, tak ten bobek snědl. Nu a ty se chlapče ptáš, jestli jsem znal Ilju Muromce? Znal i neunal, poobědvali jsme spolu," zakončil vyprávění  stařík  svému synovci.

(ps, Prvnizpravy.cz, foto: ps)