Svátek má: Ladislav

Politika

Velikost textu:

Odezírali jsme z prázdninových fotografií ... v Senátu by měly klub

Odezírali jsme z prázdninových fotografií ... v Senátu by měly klub

Z tuzemského prázdninového dění roku 2018  Prvnizpravy.cz  pořídily desítky fotografií. Vybrali jsem jich pár a pokusili  se z těch fotografií uhodnout třeba to, co zobrazené osoby, zvířata a někdy i věci řekly nebo si jen myslely. Nevylučujeme, že jsme se i trefili.

Holky, v Senátu bychom v této sestavě mohly založit vlastní klub
9. září 2018 - 05:44Na jedné samotě nedaleko železniční trati Česká Skalice - Trutnov se mohou lidovci podívat, jaká měli v minulosti volební hesla. Něco "Místo chaosu" nabízí totiž dodnes v zemědělské usedlosti  panel s Josefem Luxem.


"Kdo by tušil před lety, že třešně budou v současné době nejdražším tady plodícím tuzemským ovocem," konstatoval europoslanec Jaromír Kohlíček za KSČM.


Víte, proč politika ČSSD není pestrá a aktuální? Protože všechny portréty předsedů jsou v Lidovém domě vyvěšeny na stěně u schodiště v černobílém provedení a navíc poslední portrét tu má minulý předseda Bohuslav Sobotka. Paradoxně tabulka vyznačující směr únikové cesty vedoucí po schodech dolů je v místě, kde chybí portrét současného předsedy.
.

"Vítám, když se lidi nepřetvařují. To pak hned víte, na čem jste," řekla to ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová?


"Holky, v Senátu bychom v této sestavě mohly založit dokonce svůj vlastní klub," uvažovaly takto holky na pastvě někde v Podkrkonoší?

(ps, Prvnizpravy.cz, foto: ps)