Svátek má: Ferdinand

Politika

Velikost textu:

Odezírali jsme z červnových fotografií .. a že ho ti lidi mají rádi

Odezírali jsme z červnových fotografií .. a že ho ti lidi mají rádi

Z tuzemského dění v červnu 2018  Prvnizpravy.cz  pořídily desítky fotografií. Vybrali jsem jich pár a pokusili  se z těch fotografií uhodnout třeba to, co zobrazené osoby řekly nebo si jen myslely. Nevylučujeme, že jsme se i trefili.

Jak to ten Andrej dělá, že ho mají lidi rádi
1. července 2018 - 20:04"Vzhledem k tomu, že už nekandiduji, tak vám mohu říci, že budu hrát ragby," prohlásila primátorka Prahy Andriana Krnáčová po přijetí novozélandských ragbistů v Praze."Zavolali mi a zeptali se, o čem chci jako prezident tenisového svazu s ministryní Valachovou hovořit. Tak jsem jim řekl, že asi o pěstování rajčat na Benešovsku to nebude," vzpomenul si na úroveň jednání mezi ministerstvem školství, když tam působila Kateřina Valachová,   šéf tenisového svazu Ivo Kaderka.
"Tady, pokud jsem někam pozvaný, říkám věci, za které by  mne v Anglii zavřeli," řekl po převzetí Krameriovy ceny  Alexander Tomský."Jak to ten Andrej dělá, že ho mají lidi rádi," pomyslela si manželka premiéra Andreje Babiše Monika při návštěvě prezentací zdravotnických služeb nedaleko Ministerstva zdravotnictví v Praze.(ps, Prvnizpravy.cz, foto: Petr Skála)