Svátek má: Doubravka

Politika

Velikost textu:

Nepoučitelná, nereformovatelná, zločinná Česká televize!

Nepoučitelná, nereformovatelná, zločinná Česká televize!

„Na adresy Rady pro rozhlasové a televizní vysílání a Rady České televize jsem právě odeslal tuto stručnou stížnost," oznámil na svém facebookovém profilu hudebník Petr Štěpánek, který dlouhodobě a kriticky sleduje program České televize.

Platí stále ... Česká tedy naše televize? Platí to, když si ji platíme
14. července 2020 - 08:35

„Nepoučitelná, nereformovatelná, zločinná Česká televize! Ve speciálu k polským prezidentským volbám (ČT24, 12. 7. 2020) opět předvedla to samé jako při americké volební noci. Totiž zaujatost, jednostrannost, politický aktivismus. Opět tím porušila zákon, který jí ukládá, aby občanům poskytovala objektivní, ověřené, ve svém celku vyvážené a všestranné informace pro svobodné vytváření názorů," měl jasno Štěpánek.
Neuplynul ani den a Petr Štěpánek ještě dodal ...  

„Součástí toho českotelevizního průšvihu, rozuměj nedělního speciálu ČT24 o polských prezidentských volbách, průšvihu nikoli nepodobného americké volební noci či brexitu, byl i bývalý diplomat Petr Janyška. Na Dudovi, Kaczyňském i jeho straně Právo a Spravedlnost (PiS) nenechal nit suchou. Zřejmě pro velký úspěch, protože jinak si to vysvětlit nedovedu, jej Česká televize znovu pozvala hned druhý den, to jest v pondělí, 13. července 2020 tentokrát do Událostí, komentářů. O kolik že to chcete zvýšit televizní poplatky, pane Dvořáku?" pobouřilo Petra Štěpánka.

Štěpánkův názor sdílely a komentovaly desítky čtenářů jeho facebookového profilu


Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu?
Více na facebookovém profilu webu Prvnizpravy.cz   zde ...


(ps, Prvnizpravy.cz,facebookový profil Petra Štěpánka, foto: ps)