Svátek má: Milan

Politika

Velikost textu:

Má divák ČT vědět, že Donalda Trumpa nemá ráda Bára Kroužková?

Má divák ČT vědět, že Donalda Trumpa nemá ráda Bára Kroužková?

„Přišla řeč i na současnou situaci v USA a na dvě útrapy, které tato země prožívá, z nichž jednou je koronavirus a druhou rasové nepokoje. Podle moderátorky Kroužkové hrozí zemi útrapa ještě děsivější – a to kdyby listopadové volby v USA znovu vyhrál prezident Trump," si všiml publicista Lubomír Man.

Barbora Koužková se profiluje
31. července 2020 - 08:15

Lubomír Man totiž 26. července 2020 sledoval nedělní pořad Interview 24 s významnou osobností, kterou byl  český kytarista  Rudy Linka, který žije už 30 let v New Yorku. Podle něho přišla řeč i na současnou situaci v USA a na dvě útrapy, které tato země prožívá, z nichž jednou je koronavirus a druhou rasové nepokoje.

„Při čemž podle moderátorky Kroužkové hrozí zemi útrapa ještě děsivější – a to kdyby listopadové volby v USA znovu vyhrál prezident Trump," všiml si politické agitace moderátorky Kroužkové  publicista Lubomír Man,  aby dodal, že moderátorka svým výrokem jasně vyslovila ve prospěch amerického prezidentského kandidáta jednoho na úkor kandidáta druhého.


Barbora Kroužková se profiluje ...

„A to snad proto, že ten druhý a zmíněný vyslovil odhodlání normalizovat vztahy s Ruskem? A mě by moc zajímalo, jak se tento její výrok srovnává s tím, co v červenci 2004 vložila televize do svého slavnostního slibu veřejnosti, nazvaného Kodex ČT, ve kterém se v bodě c. píše, že ČT poskytuje nestranné a nezávislé informace a komentáře s  tím, že porušení Kodexu je kvalifikováno jako porušení pracovní kázně a zákoníku práce," konstatoval na webu vasevec.cz  Lubomír Man.
 
„Víte, proč tenhle článeček píši? Těch případů, kdy Kodex uvádí něco a pracovníci ČT dělají něco  opačného, se už dodneška navršila tak nebetyčná  hora, že se Kodex proměnil v cár politováníhodného a ušpiněného papíru, který by ČT měla konečně vymést za bránu svého sídla. A poctivě a chlapsky prohlásit, že Kodex přestal platit, že třeba přestal vyhovovat současným podmínkám zostřeného mezinárodního napětí, či že už neodpovídá zvýšenému ideologickému boji mezi velmocemi atd., čímž by nám, věčným rejpalům, vzala konečně vítr z plachet," má jasno publicista Lubomír Man.Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu?
Více na facebookovém profilu webu Prvnizpravy.cz   zde ...

(ps, Prvnizpravy.cz, vasevec.cz, foto: ps)