Svátek má: Oleg

Politika

Velikost textu:

Jak se dříve říkalo: Stěžovat si můžete tak nejvýš na lampárně...

Jak se dříve říkalo: Stěžovat si můžete tak nejvýš na lampárně...

Šéf Trikolóry Václav Klaus mladší se podivoval nad výsledky průzkumu. Výsledky průzkumu jedné z agentur se naprosto vymykal jeho chápání.

Václav Klaus mladší, šéf Trikolóry
20. ledna 2020 - 06:20

„Nejvypečenější je, že u té jediné agentury, kde to 8x kleslo (ze 4,0 na 0,5) jsme měli interní průzkum (za několik set tisíc) rozdělenej i po krajích. A tvrdili nám v něm, že máme 4% skalních voličů a 3% dalších pravděpodobných.

Tak buď nás okradli a prodali nám totální bulšit. Nebo jim to nesedí teď. Anebo se 7/8 “skalních” voličů hrozně naštvalo, že se blíží Vánoce a přešli jinam.

Co myslíte, je to za a) b) nebo c)?“ ptá se na Facebooku Václav Klaus mladší.


Šídlo v pytli neutajíš

A na svém Facebooku se podivuje Štěpán Kotrba nad obsazením Správní rady agentury STEM.

„Myslíte že je v civilizovaných zemích možné, aby byl názorově velmi vyhraněný politický komentátor ve správní radě firmy, která provádí průzkumy veřejného mínění, včetně těch politických?,“ ptá se na svém Facebooku Štěpán Kotrba.„Politický „komentátor“ Jindřich Šídlo ve vedení výzkumné agentury STEM zveřejňující politické preference... Jen abyste věděli... Není to tak trochu jako, jen trošku, jako ne moc, malinko... potenciální střet... nebo to platí jen u Babiše, kterého pan Šídlo tak rád? Ostatně obdobný psí kousek, jako ještě nedávno paní Drtinová ve správní radě Sorosova Open Society Fund... To jsou ti hlídací mopslíci vládnoucího eurokratického režimu.. eh, pardon, demokracie,“ napsal na svém Facebooku Tomáš Vyoral.

A jak dopadla pro srovnání Trikolóra v lednu v průzkumu agentury SANEP?Největší nárůst volebních preferencí zaznamenalo i v lednu r. 2020 hnutí Václava Klause ml. Trikolóra. Ta by dnes získala hlasy rovných 7,4% voličů a byla by tak pátou nejsilnější stranou v Poslanecké sněmovně ČR," píše se v komentáři agentury SANEP k lednévým výsledkům průzkumu .


(rp,prvnizpravy.cz,foto:arch.)