Svátek má: Markéta

Politika

Velikost textu:

Člověk v tísni NENÍ státní subjekt. Je to nevládní nezisková organizace

Člověk v tísni NENÍ státní subjekt. Je to nevládní nezisková organizace

„My budeme jinému státu dávat školení o tom, komu smí či nesmí ....musí....umožnit na svém výsostném, suverénním území vykonávat soukromé aktivity?!" zeptal se na svém facebookovém profilu bývalý poslanec Bohuslav Chalupa.

Bývalý poslanec Bohuslav Chalupa
14. listopadu 2019 - 08:15

„Nerozumím postupu oficiální reprezentace České republiky, respektive diplomacii Pochebeného Ministra zahraničí - my skutečně budeme jinému státu dávat školení o tom, komu tento stát smí či nesmí ....musí....umožnit na svém výsostném, suverénním území vykonávat soukromé aktivity?!" napsal na svém facebookovém profilu bývalý poslanec Bohuslav Chalupa v komentáři, který nazval:  Člověk v tísni" a Ruská federace....

„Takže vycházíme z toho a počítáme s tím, že jiné státy se budou k naší zemí chovat stejně ..... tedy v již odzkoušeném způsobu - paní Merkelová, buďte tak laskava a sdělte nám, na co se Vás náš předseda vlády smí zeptat?" položil Chalupa další řečnickou otázku.

Člověk v tísni NENÍ státní subjekt, JE TO NEVLÁDNÍ nezisková organizace," má jasno bývalý poslanec.

„Vzniklý problém zákazu činnosti pro "Člověka v tísni" se mi vůbec nemusí líbit, ale fakticky je to čistě věcí této neziskovky a státu, na kterém tato neziskovka míní vykonávat své aktivity," míní Chalupa.

„A jako daňový poplatník a občan, kterému ministerstvo zahraničí i s jejím ministrem, ostatně jako celá vláda atd. vlastně patří, nerozumím, proč za naše peníze pracuje vláda pro a ve prospěch soukromého subjektu....bude to nějak nepolitikařsky zdůvodněno?" zeptal se dál Chalupa.Jeho komentář sklidil další komentáře ...

„Když se člověk podívá, co tahle neziskovka financuje, tak bych ji zakázal i v ČR ......," napsal například jeden ze čtenářů.


Prvnizpravy.cz  rovněž napsaly ...