Svátek má: Magdaléna

Byznys

Velikost textu:

Drazí fotbaloví fanoušci víte, jak jste drazí?

Drazí fotbaloví fanoušci víte, jak jste drazí?

Někteří fotbaloví příznivci jsou vzácně vytrvalí. Dovedou po celé utkání i za nepříznivého skore na ukazateli skore hráčům svého klubu fandit, prozpěvovat si bojovné popěvky a vyvolávat jména těch, kteří třeba dají gól.

Diváci v černých tričkách při utkání Slavie s Jabloncem takto zmátili jednoho pořadatele
7. září 2018 - 10:45

Dovedou však během utkání házet na hrací plochu dělobuchy a jiné předměty, zapálenými dýmovnicemi začudit prostor nad trávníkem, vyřvávat hloupé například rasistické většinou však vulgární hesla, ale také i někoho zmlátit, naposled pořadatele jako tomu bylo při utkání Slavia Praha - Jablonec 0:2.

Pak nastupují tresty, které uděluje Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace.

Disciplinární komise první zářijový čtvrtek měla hodně práce.

Potrestala napřiklad klub SK Slavia Praha za porušení povinnosti pořádajícího klubu. Konkrétně šlo o  výtržnosti fanoušků a napadení a zranění členů pořadatelské služby v utkání proti FK Jablonec. Slavie dostala peněžitou pokutou ve výši 50 tisíc korun a podmíněným uzavřením části stadionu v sektorech 106-110 (tribuna Sever) na dvě domácí soutěžní utkání s upuštěním od výkonu trestu se zkušební dobou nejbližších čtyř domácích soutěžních utkání.

Ovšem Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace  potrestala také klub FK Teplice za porušení povinnosti pořádajícího klubu (pronesení pyrotechniky a nevhodné pokřiky fanoušků) v utkání proti SK Slavia Praha peněžitou pokutou ve výši 50 tisíc korun.

Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace potrestala i klub SK Slavia Praha za nesportovní chování fanoušků (pronesení, použití a vhazování pyrotechniky na hrací plochu) v utkání proti FK Teplice peněžitou pokutou ve výši 79 tisíc korun.

Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace potrestala klub AC Sparta Praha za nesportovní chování fanoušků (pronesení, použití a vhazování pyrotechniky na hrací plochu a výtržnosti fanoušků) v utkání proti Bohemians Praha 1905 peněžitou pokutou 30 tisíc korun.

Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace zahájila disciplinární řízení s klubem SK Slavia Praha za porušení povinnosti pořádajícího klubu (pronesení a použití pyrotechniky, nesportovní chování fanoušků a vhazování předmětů na hrací plochu) v utkání proti FC Viktoria Plzeň.

Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace  zahájila disciplinární řízení s klubem FC Viktoria Plzeň za nesportovní chování fanoušků (použití pyrotechniky, nevhodné pokřiky fanoušků a vhazování předmětů na hrací plochu) v utkání proti SK Slavia Praha.
(ps, LFA, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: ps)
Kurzy

0.00 
0.00 
0.00 
0.00 
0.00 

Akcie

NWR
0.1
AAA Auto
24
CETV
97.2
CEZ
528.5
ECM
25.5
ERSTE GROUP BANK
844.2
FORTUNA
194.5
KITD
5.2
KOMERCNI BANKA
908
NWR
272
ORCO GROUP
12.4
PFNONWOVENS
704
PHILIP MORRIS CR
13880
O2 C.R.
222
UNIPETROL
382.5
VIG
609