Svátek má: Květa

Regiony

Velikost textu:

TOP 09 Plzeňsko další dva roky povede Ondřej Ženíšek

TOP 09 Plzeňsko další dva roky povede Ondřej Ženíšek

V hotelu Angelo v Plzni proběhl sněm regionální organizace TOP 09 Plzeňsko. Delegáti sněmu zvolili do čela dosavadního předsedu Ondřeje Ženíška, ten svoji funkci od roku 2009 obhájil již po čtvrté.

Ilona Jehličková, Ondřej Ženíšek, Rolando Arias
11. května 2015 - 12:00

„Slibuji, že ani v dalších letech neuhneme z cesty a budeme dál slušnými a odpovědnými politiky. Jsem hrdý na to, že mezi sebou tak jako v jiných stranách nemáme zkorumpované politiky a kmotry. Stále jako doposud je pro nás i nadále zásadní opravdová politická diskuse a práce. Neslibujeme vzdušné zámky ale poctivou práci. Proto v našich řadách velice uvítám všechny opravdové zájemce o kultivovanou pravicovou politiku,“  řekl ve své děkovné řeči delegátům nově zvolený předseda regionální organizace Ondřej Ženíšek.

Osmatřicetiletý Ondřej Ženíšek byl jako volební lídr TOP 09 v Plzni zvolen zastupitelem města Plzně již ve druhém volebním období. Před čtyřmi lety měla kandidátka TOP 09 v Plzni pod jeho vedením třetí nejlepší výsledek. V Plzni, kde žije od narození, absolvoval Pedagogickou fakultu Západočeské univerzity. Po studiu působil  několik let jako manažer u francouzské firmy . Od roku 2010 do podzimu 2014 zastával uvolněnou funkci předsedy Kontrolního výboru Zastupitelstva města Plzně.

V současné době je prezidentem Francouzské aliance v Plzni, zastupitelem města Plzně a také zastupitelem a radním městského obvodu Plzeň 3.

Plantáž topolů se městu vyplatila, další sklizně budou následovat

Místopředsedy regionální organizace byli nově zvoleni Rolando Arias a zastupitelka města Plzně Ilona Jehličková. Kromě nich v regionálním výboru v následujícím období usedne dalších dvanáct členů.
Jako hosté na regionální sněm zavítali poslanci Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Marek Ženíšek a Jaroslav Lobkowicz či místostarosta Plzně 5 - Křimic Vladimír Lobkowicz.

(jv,plzenskenovinky.cz,foto:top09)