Svátek má: Milan

Regiony

Velikost textu:

Děti z plzeňského centrálního obvodu o svůj zájezd nepřijdou

Děti z plzeňského centrálního obvodu o svůj zájezd nepřijdou

Vzhledem k epidemiologické situaci, která panovala na jaře letošního roku, se neuskutečnily zájezdy pro děti, které byly naplánovány na I. pololetí.

Zájezd pro děti
18. července 2020 - 07:00

Po uvolnění mimořádných opatření se vedení obvodu rozhodlo uspořádat místo plánovaného podzimního zájezdu na Stezku korunami stromů Lipno zájezd do Safari Parku Dvůr Králové a podpořit tak zvířátka po uzavření zoologických zahrad.

„Rodiny byly v měsících mimořádných protiepidemiologických opatření pod velkým tlakem. Z rodičů se ke všem stávajícím povinnostem, které mají, stali ještě učitelé a pozbyli většinu každodenní pomoci od města. Doufám, že tento výlet aspoň trochu pomůže užít si klidný čas s dětmi a zároveň přispěje i dobré věci“, informuje Stanislav Šec, místostarosta MO Plzeň 3

Zájezd je určeny pro děti do 15 let věku s trvalým pobytem na MO Plzeň 3. Pro tyto děti je zájezd zdarma. Doprovod (rodiče, popř. prarodiče) uhradí účastnický poplatek 200 Kč a vstupné. Při výběru vstupného již bude zohledněna skupinová sleva. Obě částky budou z tohoto důvodu hrazeny již při nákupu zájezdu. Výše vstupů uvedená v tabulce je pouze orientační a platná k 1. 7. 2020.

Zájemci se budou hlásit na zájezd prostřednictvím elektronického formuláře. Tento formulář bude pro zájemce zpřístupněn na stránce www.plzen3.eu  dne 4. 9. 2020 v 8.00 hodin a jeho vyplnění a odeslání bude možné do vyčerpání kapacity 2 autobusů.  


„Jsme rádi, že jsme nakonec mohli uspořádat alespoň jeden z oblíbených zájezdů pro děti a jejich rodiče či prarodiče. A jsem přesvědčen, že se děti určitě nebudou nudit, vždyť Safari Park nabízí mnoho atrakcí jako jsou lanové hrady a lanový park, dětská hřiště, interaktivní stanoviště se zvířecími hádankami či zvířátka k pohlazení u „jihoafrické vesničky“. Určitě se mají na co těšit“, dodává David Procházka, starosta plzeňského centrálního obvodu.

Plzeňskénovinky.cz informoval Mgr. Miroslav Knotek, tiskový mluvčí, Úřad městského obvodu Plzeň 3.

(jv,plzenskenovinky.cz,foto:plzen3)