Svátek má: Tamara

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Havel a lži?A co Zemanova pomlouvačná řeč Československo bylo zaostalé na Václaváku St.Vaculíku?Havel byl proti privatizaci,ale Klaus jej lhanim překřičel.!Máš soudruhu jen to,co Klaus a Zeman zaseli.Byl,jsi a zůstal jsi jen ulhaným soudruhem politrukb...
• Češi,braňte dnešní Rusko.Povolte mu zas základny v Brdech s atomkami,tanky,terorem ruských agentů.Zasloužíte si mít jejich ochranu.Budou nás rádi zas okupovat na věčné časy a nikdy jinak.Chránit před válkou!KGBpudlík plk.Vaculík,blb politrukblb,v.v-Kolín.
• Rusové to je horší hrozba než islám: www.lidovky.cz/krym-je-malo-na​se-tanky-budou-v- praze-skandovali-rusove-na-poc​hodu-moskvou-1ty-/zpravy- svet.aspx?c=A160406_102540_ln_​zahranici_msl
• Je moc příjemné,jak Čehuuunisko pojebané Standa Vaculík z Kolína,Benešova757,kagébák s vymrdaným mozkem od studia demagogie v CCCP,známá zemanovská proputinská svině kokotská,ječí zde vztekem,páč bukvici Havel vykopal z armády i zPachmanovy vily.
• 488 miliard za rok do ciziny.Německo doženeme za 100 let, pokud vůbec, sdělila docentka Švihlíková a odsoudila, kam se dostalo naše hospodářství.TO JE DŮSLEDKEM KLAUSOVY ZLODĚJSKÉ PRIVATIZACE PROVEDENÉ PODLE POKYNŮ RUSÁCKÝCH PORADCŮ zPrognosťáku!!
• Zase lžeš, pomlouváš, tapetuješ a zase si se z toho posral. Že jsem si nevzala chytrého a čistotného souseda plk. v.v. Standu Vaculíka. Masrová
• Česká policie pečlivě střeží ruského diplomata, který do Česka přivezl v diplomatickém kufříku ricin,nikoho nemůže otrávit.Jinak by zřejmě českými rozezlenými lidi na sviñáka traviče přišel k úhoně.Češi mají od r.1968 rádi Rusy stejně jak tu osinu vprdeli
• Na potlačení nepokojů a demonstrací v některých státech USA byly nasazeny Lidové milice.Pardon Národní garda.I když je to vlastně jedno a to samé,jen název je jiný.ČSSR bylo pro Ameriku vzor,ale v CSSR Lidové milice postřílely vr.1969 3x víc demonstrantů!
• Nevíte,kolik platí degenerativní diktatúra USA ya pomlouvání neposkušné mužské populace,patrirchálnějších,to je duševně zdravějších? Ptá se Ing.BalvínSokratesHus?Zapsal určitý blb politrukblb v.v.-z Liberce,s nedokončenou ZŠ,ani nerozumí vůl tomu,co píše!
• Prosperujicí Československo -ČSSR?? Poslechni si na ytb z r.1988 Zemanovu řeč Československo bylo velmi zaostalé,třeba změníš názor na kvalitu života v ČSSR soudruhu blbe politrublbe v.v.,byly to opravdu jen samý sračky od Zemana,nebo to byla pravda?!
• Nic než národ,nic než Vlast!.Však Zemana zajímá jen chlast!Sotva sice leze,však doprdele Putinovi si vleze,sThen Pi-Thusem pikle kuje,čínské šmejdy podporuje!Však my voli,co toho vola volíme,za ním v šiku stojíme,je přece náš velitel,nás estébáků Spasitel
• Klaus za hubičku rozprodal ČR Babišovi,Kellnerovi za tichého souhlasu Zemana ..a v závětří svých paláců nad tučnými bankovními konty Babiš-Faltýnek z ANO se vám smějí,přidělují si dál všechny dotace,odpouštějí si daně.Kam se hrabe Klausova finanční mafie!
• Češi-braňte dnešní Rusko.Povolte mu zas základny v Brdech s atomkami,tanky,terorem ruských agentů.Zasloužíte si mít jejich ochranu--Budou nás rádi zas okupovat na věčné časy a nikdy jinak.Chránit před válkou!KGBpudlík plk.Vaculík,blb politrukblb,v.v.Kolín
• Pěkně čínští komunisti rozjezdili tanky ty desetitisíce demonstrujících Číňanů, vrah komunista udělal největší masakr světa,snad i větší než r.1917 vrah Lenin se Stalinem! USA SE MÁ CO UČIT,A TO DEMONSTRUJÍCÍ HÁZELI BOMBY A RABOVALI!
• Babiš podle posledního rozhodnutí EU bude vracet na 500 miliard dotací, které si nakradl pro svůj Agrofert. Agrofert bude vprdeli a stále soudně stíhaného Babiše a Zemana čeká defenestrace od nespokojených Čechů,první kolo začne 9.6. teď Milion chvilek.
• Okupant a fašista Lavór chce obnovit pomnik vraha Koněva?? Áchachacha, áchachacha už je jen podstavec a na něm hajzl!! Okupant a odporný nácek RuSSák u nás zas by chtěl v Česku rozkazovat? Áchachacha,to je ale hňup, žéé nemilí soudruzi, trubec Áchacha...
• Jak místní zrudlí kolaboranti uslyší Kalousek,skřípaj zuby a serou bobky.Několikrát v EU vyznamenaný ministr financí snižoval zadlužení ČR,nečerpal stovky miliard dotací a nestavěl si z cizích peněz čapí hnízda.A vo tom to je!!
• Na internetě loví USAbanda. Chce zjistit Vaše IQ.Za Vaše peníze. Upozorňuji,že feministická diktatúra USA považuje lidí s vysokým IQ za nebezpečné a urážlivé, které je potřebné likvidovat. Viď poznatky Ing. L. Balvína Sokrata Ježíše Husa
• To teatrální poklekávání ničemů před Bílým domem a jinde,Bůh nevidí!Měli by nejprve všichni učinit pokání z toho žhářství a vandalizmu!Bez pokání,jdou všichni ti antifo-anarchysti do pekel i s tou teatro-falešnou-pobožností!!!
• Byden nemá žádný mandát, poučovat prezidenta Donalda Trumpa o tom, co je v knizeknih-BIBLI! Sám jak se ukázalo z činností jeho syna na Ukrajině,svého syna nepoučil!/Takže i on,dostatek biblické moudrosti-nepobral!
• lžiSeznamuzprávynapsali:"Nepok​oje vChicagu":"agresořijsouovšem ivřadáchprotestujících"=JASNÁ NO-VINÀřskáMANYPULACE!(Chcenám​tím ta pseudosebrankanamluvit,že tozlo!začínáuspolicie?(Odevzde​jtenovinářsképrůkazy!)!
• ŽIŽKOVŠTÍ TRAMPOVÉ VĚDÍ, ŽE KNĚZ TOMÁŠ HALÍK SI JICH NESMÍRNĚ VÁŽÍ. I ONI V JEHO OSOBNOSTI MAJÍ VELIKÉHO PŘÍTELE. POKUD MSGR HALÍK ODMÍTÁ V BUDOCÍCH PREZIDENTSKÝCH VOLBÁCH KANDIDOVAT,MOHL BY NAVRHNOUT NĚKOHO Z TRAMPŮ?!
• Primátor Hřib,Europoslanec Polčák výkvět ze Slavičína,města ve kterém se šijí bagančáta pro celou NATO,kde voj. výzkumák zkoumá střelivo pro obranné účely a naší bezpečnost.Jedině vidláci ze Slavičína nás ochrání což jasně dokazují v Praze a EU.