Svátek má: Svatoslav

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• já totiž nejsem žádný ´´blbeček´´,jak si čecháčkovský pravičáčci kapitalisti myslí polistopadu.Takže necháme raději toho,mě je ideologie kapitalismus u prdele,já si chci vydělat důstojný plat a když ho nedostanu v ČR,tak budu dojíždět do Německa.
• a navíc čecháčkovský pravičáčci si od listopadu jako privilegovaná kasta vysokoškoláčků zvykla krást miliony,miliardy,dokazují to nejenom vyšetřované spisy,já totiž nejsem žádný ´´blbeček´´,jak si čecháčkovský pravičáčci kapitalisti myslí polistopadu.
• ,ale na to také nemá Šilerová odpověď,protože pravičáčci rozumí všemu nejlépe(i když s VŠ diplomy nerozumí,ale frňák mají vždy vysoko) a navíc čecháčkovský pravičáčci si od listopadu jako privilegovaná kasta vysokoškoláčků zvykla krást miliony,miliardy.
• a jaký smysl má vyhazování peněz daň poplatníků za vysokošláky z medicíny,co utečou po studiích hned do ciziny,ale na to také nemá Šilerová odpověď,protože pravičáčci rozumí všemu nejlépe(i když s VŠ diplomy nerozumí,ale frňák mají vždy vysoko),
• Nebo bych se Šilerové zeptal,proč se nejde v ČR,když to v cizině jde,se při nemoci odhlásit ze zdravotního pojištění a léčit se sám na vlastní zodpovědnost a pomocí přírody a jaký smysl má vyhazování peněz daň poplatníků za vysokošláky z medicíny,co ut...
• že tyto vysokoškoláčci ´´čecháčkovský kapitalisti z ČR´´, nemusí platit sociální a zdravotní pojištění v ČR.Ale když další pravičáckou kapitalistickou ekonomickou krizí se stane,že se dostanou chudý,slušný lidi do exekucí,tak jim naopak nic neodpustí.
• ´´ty kapitalisti´´ jsou podvodníci,byli,jsou v daň rájích,přes které perou špinavé prachy,nebo tam ukládají podvodem získané majetky z podvodů,že tyto vysokoškoláčci ´´čecháčkovský kapitalisti z ČR´´, nemusí platit sociální a zdravotní pojištění v ČR.
• A nebo bych se Šilerové zeptal na to,jak je možné,že hromada bohatých lidí v ČR ať jsou to milionáři,miliardáři ´´ty kapitalisti´´ jsou podvodníci,byli,jsou v daň rájích,přes které perou špinavé prachy,nebo tam ukládají podvodem získané majetky z podvodů.
• a rovnou bych se zeptal,proč to za 12 let nebylo zdokumentované na Ministerstvu financí a Ministerstvu spravedlnosti.Nebo bych se Šilerové zeptal,proč Kalousek lhal o tom,že je málo firem v daň rájích z ČR,když jich bylo naopak hodně v daň rájích z ČR.
• ,byli odebrány tedy čecháčkovskými politickými pravicovými kapitalisty,těmito vysokoškolskými podvodníky v ČR po listopadu a rovnou bych se zeptal,proč to za 12 let nebylo zdokumentované na Ministerstvu financí a Ministerstvu spravedlnosti.
• kde jsou desítky miliard ze sociálního pojištění,které byli odebrány a nebyli zpět nikdy vráceny vládou politiků ODS,TOP09,Klausem,byli odebrány tedy čecháčkovskými politickými pravicovými kapitalisty,těmito vysokoškolskými podvodníky v ČR po listopadu.
• Já bych třeba osobně ´´´madam´´ Šilerové položil otázku,kde jsou desítky miliard ze sociálního pojištění,které byli odebrány vládou politiků ODS,TOP09,Klausem,byli odebrány tedy politickými pravicovými kapitalisty,těmito vysokoškolskými podvodníky v ČR.
• ,to bych byl kus žaluda,kdybych se čecháčkovskými pravičáky kapitalisty řídil.Další pravičáckou kapitalistickou krizí,jste slušné,chudé,poctivé občany dostali do exekucí a ta ´´madam´´ Šilerová ještě plácne,že chudým/poddaným nic neodpustí.
• To jste se přepočítali čecháčkovský pravičáčci,kapitalisti,že budete utlačovat,zneužívat za co nejnižší živořící mzdy chudé,slušné,české občany a kázat jim o ´´hodnotách´´,to bych byl kus žaluda,kdybych se čecháčkovskými pravičáky kapitalisty řídil.
• Mimochodem,četl jsem nedávno EU zemědělské hospodářství,jak se bude vyvíjet,takže vím i bez vás VŠ čecháčkovských pravičáků,že bude pokles osevné řepky ´´ vy blbečci´´ pravičácký politrukblbové s VŠ diplomy polistopadu.
• A čecháčkovský pravičáci,zde názorně vidíme,kdy jste překroutili má slova,kdo tu v ČR píše ´´dezinformace´´,jste vy čecháčkovský pravičáci,neboli ty nenažraný,podvádějící blbečkové od polistopadu,co si myslí,že si za peníze mohou vše ´´dovolit´´.
• Čecháčkovský pravičáci,jste ubohý,už zase lžete,já jsem dnes o Babišovy nic nepsal.A blb nejsem čecháčkovský pravičáčci,blbem bych naopak byl,kdybych se čecháčkovskými pravičáčky v ČR řídil těmito kapitalistickými blbečky od polistopadu.
• víte moc dobře,jaký polistopadový čecháčkovský politický pravicový kapitalisti Babišovci jsou,aby nedostali ze mě,známého určitého blba politrukblba z Liberce záchvat....Čecháčkovský pravičáci,jste ubohý,už zase lžete,já jsem dnes o Babišovy nic nepsal.
• Pak moje anonymní příspěvky zde smažte,máte můj souhlas,víte moc dobře,jaký polistopadový čecháčkovský politický pravicový kapitalisti Babišovci jsou,aby nedostali ze mě,známého určitého blba politrukblba z Liberce záchvat,abych je neměl ještě na svědomí
• Pak ty moje anonymní příspěvky zde smažte,máte můj souhlas,víte moc dobře,jaký polistopadový čecháčkovský politický pravicový kapitalisti jsou,aby nedostali ještě ze mě,znameho určitého blba politrukblba z Liberce záchvat,abych je neměl ještě na svědomí
• Babiš pak žvanil o ´´tradičních hodnotách´´a o tom,jak těžce se nadřel,ale já už na čecháčkovské např.miliardářské kecy zvědavý nejsem,kdy nejen Babiš,ale i další miliardáři,ale i milionáři(,až na vyjímečné vyjímky),jsou podvodníci,tak je budu už brát
• Pak ty moje anonymní příspěvky zde smažte,máte ode mě můj souhlas,víte moc dobře,jaký polistopadový čecháčkovský politický pravicový kapitalisti jsou,aby nedostali ještě ze mě slušného,poctivého,chudého člověka záchvat,abych je neměl ještě na svědomí.D...
• Zeman:Kvůli covidu zkrachují jen neschopní „blbečci“Já jsem jako hradní schopný blbeček k platu 300000 měsíčně dostal 215 milionů navíc.Kvůli„propadu příjmů z turismu,pronájmu a nižšího zájmu o konání společenských akcí způsobených šířením koronaviru".